Manicure z dziurkami to odwrócony wariant klasycznej kurtki, która pojawiła się w smakach fashionistas od końca 2010 roku. Ten wzór pojawił się w latach 20., kiedy nie było zwyczaju lakierowania całej płytki paznokcia, więc końcówka gwoździa i otwór pozostawały niemalowane.

Modny manicure księżycowy

Ten typ manicure absolutnie słusznie zajął wiodącą pozycję wśród mody zdobienie paznokci w tym roku, ponieważ w żaden sposób nie ogranicza wyobraźni, wręcz przeciwnie, pozwala nam podkreślić indywidualny styl każdej kobiety. Kombinacje takich klasycznych kolorów jak czerwony i czarny w manikiurze z dziurami lub beżem i bielą nie są limitem. Warianty kombinacji ogromnej ilości. Ponadto studnie można wykonać nie tylko w poziomie, ale również w pionie.

Manicure z dziurami 10Manicure z dziurami11Manicure z dziurami12
Manicure z dziurami13Manicure z dziurami14Manicure z dziurami15

Wykonując taki projekt, całkowicie niepotrzebne jest użycie dwóch kolorów lakieru. Jedną z ciekawszych opcji jest manicure z przezroczystą dziurką, która doda odrobinę delikatności do Twojego wizerunku.

Jeśli chodzi o ograniczenia - praktycznie nie istnieją. Jedyne, co należy zapamiętać: manicure z dziurkami optycznie skraca długość paznokcia, więc lepiej nie nakładać go na zbyt krótkie paznokcie.

Połączenie kwiatów jest kwestią gustu każdego z nich. W przeciwieństwie do francuskiego manicure, w wersji z dziurami, kontrast kolorów jest mile widziany. Możesz użyć więcej niż dwóch odcieni, a także zastosować rysunki. Istnieje niepisana zasada, że ​​połączenie matowego i perłowego lakieru nie jest mile widziane. Jednak w trendach mody obecnego sezonu modne stało się połączenie matowego wykończenia z metalowym.

Otwory na paznokcie w nowoczesnym manicurze można wyróżnić nie tylko za pomocą kontrastującego koloru, ale również za pomocą cyrkonii, błysków, kamyków, folii lub lakieru o innej fakturze. Aby Twoje paznokcie nie wyglądały na wulgarne i zbyt wyzywające, powinieneś starannie podejść do wyboru odcieni i odnieść się do przypadku, dla którego projekt jest przeznaczony. Do codziennego noszenia lepiej wybrać klasyczne i spokojniejsze kombinacje, a na imprezę można wybrać jaśniejszą i odważniejszą wersję.

Bardziej dynamiczny, niezwykły i odważny manicure z trójkątnymi otworami, który jest idealny nawet na krótkie paznokcie, wizualnie je wydłużając.

Manicure z dziurami1Manicure z dziurami2Manicure z dziurami3
Manicure z dziurkami4Manicure z dziurami5Manicure z dziurami6
Manicure z dziurami7Manicure z dziurami8Manicure z dziurami9