Zadbane dłonie i schludne paznokcie z pięknym manicure'em to znak rozpoznawczy każdej kobiety. Opieka nad nimi jest dość prosta, ale czasami nie zawsze tanie. Aby paznokcie były piękne i zachwycały ich właściciela, nie jest konieczne odwiedzanie salonu piękności za każdym razem. Wystarczy zdobyć trochę materiału, a następnie co najmniej codziennie możesz stworzyć coś nowego i oryginalnego.

Jednym z najbardziej popularnych i dość prostych sposobów na stworzenie stylowego manicure jest praca z wstążkami do projektowania. Jego główną cechą jest to, że możesz to zrobić samodzielnie, tworząc niepowtarzalny akcent na swój nastrój. Ponadto idealnie łączy się z dowolną długością, więc to zdobienie paznokci można nazwać uniwersalnym.

Wymagane i tanie zapasy

Po pierwsze, czy konieczne jest określenie, co jest taśmą do manicure? - Jest to cienki pasek, przypominający kolorową szkocką, która ma lepką bazę. Pomimo szerokiego wyboru wstążek, ich odcieni i szerokości, są one najczęściej używane jako cienkie i błyszczące.

Obfitość kolorów za pomocą metalicznego połysku pozwala wybrać odpowiednią opcję dla obrazu. I oczywiście do pełnowartościowego manicure potrzebujemy lakierów. Im więcej kolorów, tym lepiej.

Pomysły manicure z tasiemkami na paznokcie

Manicure ze wstążką do paznokci pozwala stworzyć delikatny kobiecy i romantyczny wizerunek. Na przykład kombinacja dwóch tonów będzie wyglądać świetnie. Może być biały i różowy, oddzielone wstążką. Mogą to być również inne kolory i więcej.

Paski manicure mogą wyglądać bardzo bogato, jeśli tylko jeden palec jest ozdobiony wstążkami. Na przykład ciemnoniebieska nasycona podstawa, która sama w sobie wygląda bardzo szlachetnie i srebrzysty akcent na palcu serdecznym. Również bardzo nietypowy będzie wyglądał połączenie czarnego matowego lakieru z błyszczącym, dekorowanym w formie francuskiej i ozdobionym srebrną cienką wstążką. Ten projekt będzie doskonałym rozwiązaniem dla klubu.

Miłośnicy jasnych i efektownych obrazów pokochają odpowiedni manicure. Możesz na przykład zastosować kolory różowy, niebieski i pomarańczowy, a także dodać akcent w postaci złotej wstążki i utworzyć osobną kompozycję na każdym palcu. To się okaże bardzo nietypowe, aw pochmurne dni taki manicure będzie najlepszym przypomnieniem nadchodzącego lata.

Oprócz bezpośredniego przeznaczenia taśmy, jest ona również używana jako szablon. To znacznie upraszcza tworzenie dowolnych pasków. Aby to zrobić, przyklej go na gwoździu w postaci wymyślonego wzoru, a następnie nałóż na niego lakier. Po wyschnięciu górnej warstwy paski są usuwane, pozostawiając równe i czyste linie. W ten sposób otrzymasz modny i stylowy pikowany manicure. A jeśli ozdobisz ją koralikami, dostaniesz coś niewiarygodnie pięknego.

Jak widać, różne wersje manicure ze wstążkami pozwalają bezpiecznie eksperymentować z kolorami i ogólnym wyglądem paznokci. Ponadto taki prosty materiał może znacznie zaoszczędzić twój budżet.

manicure ze wstążkami1manicure ze wstążkami2manicure ze wstążkami3
manicure ze wstążkami4manicure ze wstążkami5manicure ze wstążkami6
manicure ze wstążkami7manicure ze wstążkami8manicure ze wstążkami9