Czerwone nagietki o idealnym kształcie to klasyka, która przez długi czas nie była modna. Manicure z czerwonym lakierem idealnie wpasuje się w biznesowe, wieczorowe i codzienne obrazy, w zależności od długości gwoździa i obrazu. Kobiety w różnym wieku i stylu decydują wcześniej czy później, aby pokryć swoje nagietki jasnym kolorem od delikatnej szkarłatnej aż do nasyconej krwi.

Manicure z czerwonym lakierem - kombinacje kolorów

Istnieje wiele opcji korzystania z tego aktywnego koloru. Niektórzy preferują gładką, schludną warstwę, a drugą w swojej konstrukcji i kombinacji z innymi kolorami:

  1. Czerwony i biały manicure będzie pasował dziewczynom, dla których czysty kolor wydaje się zbyt jasny. Jest biały, który nadaje delikatności projektowi i lekko wygładza charakter czerwieni. Czerwony i biały manicure może być romantyczny z rozwodem lub koronką, biały groszek wygląda bardzo stylowo na czerwonym tle.
  2. Manicure czerwony z czarnym - najbardziej spektakularny ze wszystkich opcji. Oba kolory są nasycone, a przy dowolnej kombinacji wynik będzie doskonały. Może to być niestandardowa opcja. francuski z czarnym tłem i czerwonym paskiem na krawędzi, tajemniczymi geometrycznymi kształtami i abstrakcją, figlarnymi rysunkami w postaci biedronek. Czerwony francuski manicure wygląda szczególnie pięknie z kryształkami lub innymi złotymi elementami. Najbardziej kobieca opcja - Indyjskie rysunki w kolorze czarnym na czerwonym tle. Najlepiej jest używać tego tandemu do wieczornej toalety, jeśli wolisz skomplikowany wzór i zostaw geometrię i proste rysunki na każdy dzień.
  3. Czerwony manicure z wzorem najczęściej jest uzupełniany złotem. To połączenie złotego i ciemnego krwawego cienia, które wywołuje coś orientalnego i majestatycznego, to połączenie dla cesarzowej. Z reguły styliści stylizacji paznokci polecają orientalne motywy z wzorami, złoceniami złota na czerwonym tle lub wariacjami na temat francuskiego. Tutaj używane są zarówno jasne nasycone kolory, jak i wyciszony kolor. Czerwony manicure ze złotem często zdobiony jest koralikami, brokatem, folią i innymi elementami dekoracyjnymi.

Czerwony manicure - wybierz projekt

Istnieją niektóre z najbardziej korzystnych opcji projektowania dla manicure z czerwonym lakierem. Pierwszy, oczywiście, będzie wersja klasyczna z jednolitą powłoką monofoniczną. Istnieje również tak zwany hiszpański manicure, kiedy najpierw nakłada się warstwę różowego lub innego pastelowego odcienia. Już na nim nakładana jest warstwa czerwonego lakieru. Ta technika wizualnie sprawia, że ​​gwóźdź jest bardziej gęsty, a kolor górnej warstwy lakieru jest głęboki.

Awangarda na co dzień tylko wzmacnia swoją pozycję. Wygląda bardzo ładnie, gdy jedna połówka paznokcia pokryta jest czarnym lakierem, a po wyschnięciu nakładana jest na czerwono na drugą połowę. Środek jest lekko wypukły, a sama płyta wydłuża się optycznie.

Manicure z czerwonym lakierem w stylu lat 20-tych wygląda stylowo, ale tu trzeba uciec się do pomocy mistrza. Na środku płytki nałożony jest owalny wzór, a następnie wszystko jest starannie wyregulowane. Owal nie powinien dotykać naskórka ani krawędzi gniazda. Paznokieć okazuje się bardzo wąski i wyciągnięty. Moda retro w ciągu ostatnich kilku lat jest aktywnie wykorzystywana na wielu światowych wystawach.

Jeśli zdecydujesz się sam spróbować manicure, najlepiej kupić naklejki lub wydruki ze zdjęciami. Najprostszy sposób: przykleić biedronkę do jednego z paznokci, udekorować resztę czarnymi kropkami. Ta metoda działa zarówno na krótkie, jak i długie paznokcie. Ale najpierw oceń kondycję swoich dłoni, ponieważ jaskrawy czerwony kolor zawsze zdradziecko podkreśla wszystkie wady i wady.

manicure z czerwonym lakierem 1manicure z czerwonym lakierem 2manicure z czerwonym lakierem 3
manicure z czerwonym lakierem 4manicure z czerwonym lakierem 5manicure z czerwonym lakierem 6
manicure z czerwonym lakierem 7manicure z czerwonym lakierem 8manicure z czerwonym lakierem 9