Trudno znaleźć kobietę, która nie ma w swojej szafie kilku jasnych T-shirtów. Te ubrania idealnie pasują do stylu sportowego i swobodnego, dzięki czemu można je nosić z wieloma codziennymi rzeczami. Ostatnio bardzo popularne są długie damskie t-shirty. W przeciwieństwie do standardowych modeli ich długość osiąga środek pośladków, a nawet mniej. Niektóre modele w połowie uda wyglądają bardziej jak kobiety Tuniki . Zapisuje tylko być może szeroki rękaw i swobodne sylwetki.

Skąd wzięło się tak głębokie przywiązanie kobiet do długich T-shirtów? Oto kilka wyjaśnień:

  • długie T-shirty można nosić w domu jako sukienkę, a na ulicy - na górze;
  • nie zwracają uwagi na wspaniałe formy dziewczyny;
  • doskonale pasuje do wszystkich obcisłych spodni;
  • są ozdobione jasnymi ciekawymi, czasami nawet fabularnymi obrazami, które nie są związane z innymi rzeczami.

Bardzo modne t-shirty w stylu "chuliganów", opadające na jedno ramię. Dodają do wizerunku kokieterii i podkreślają piękną szyję oraz linię rąk właściciela. Długi T-shirt z nadrukiem "strip" lub duży nadruk na klatce piersiowej z pewnością przyciągnie uwagę mody, a jednokolorowy produkt będzie doskonałym tłem dla stylowych biżuterii.

Długi t-shirt damski: wybieramy zestaw ubrań

Najdłuższe modele, przypominające sukienki, pasują do jugginsów, rajstopy lub obcisłe rajstopy. Noś je cienkim paskiem w talii / biodrach. Podkreślasz zaokrąglony kształt i sprawiasz, że strój jest bardziej kobiecy.

Modele średniej długości doskonale łączą się z dżinsami, rurkami lub ciasnymi biodrami (rozszerzonymi). Zestaw szerokich dżinsów i długiej koszulki może wypełnić i wyglądać nieco niechlujnie. Krótkie spodenki są również zagrożeniem dla twojego wizerunku, ponieważ jeśli koszulka całkowicie je zakrywa, stworzy uczucie nagości. Upewnij się, że brzeg spodenek wystaje spod brzegu koszulki.

Długie koszulki damskie 1Długie damskie t-shirty 2Damskie długie t-shirty 3
Damskie długie koszulki 4Długie koszulki dla kobiet 5Długie t-shirty damskie 6
Długie t-shirty damskie 7Długie t-shirty damskie 8Długie koszulki dla kobiet 9