Taki temat odzieży damskiej jak legginsy jest dość mocno osadzony w nowoczesnej garderobie kobiet mody, ponieważ moda na legginsy w 2014 roku oferuje odpowiednią różnorodność kombinacji kolorystycznych i nadruków. Ten element odzieży pozwala bardzo korzystnie i stylowo przekształcać Twój wizerunek, a także dodawać koloru do codziennego i codziennego stroju. Mocne i mocniejsze niż rajstopy, legginsy można nosić jako spódnicę i szorty, a nawet sukienkę oraz sweter lub tunikę. Jeśli jednak nosisz je pod krótką bluzką lub podkoszulkiem, powinieneś wziąć pod uwagę, że najlepiej wyglądają na smukłych nogach.

Klasyczny czy nowoczesny?

Legginsy damskie z 2014 roku mogą być zarówno klasyczne, monofoniczne i kreatywne, niezwykłe, z różnorodnymi wzorami i wstawkami, na przykład z dziurkami lub ażurowym dekorem. Niektóre modele są wykonane z cieńszej, prawie przezroczystej tkaniny, podczas gdy inne są specjalnie uszczelnione. Cienkie legginsy idealnie nadają się do małej i zalotnej kobiecej sukienki. Więcej gęste stylowe legginsy 2014 wyglądają oszałamiająco z długimi koszulami i tunikami, a także obszerne i maswerkowe letnie swetry.

Leginsy - gwóźdź programu

Rajstopy 2014 dla kobiet ozdobione są dość różnymi nadrukami, ale niektóre z najbardziej popularnych to kwiatowe, a także animalistyczne, takie jak lampart, tygrys lub pod zebra . Bardziej kreatywne i niecodzienne modele uzupełniane są ażurowymi wstawkami i wstążkami, wśród niecodziennych można zauważyć wzór "pod szkieletem". Rajstopy 2014 dla dziewczynek oferują tak popularny nadruk jak "pod dżinsami", ponadto abstrakcyjne i etniczne motywy też nie zostały odwołane. Bardzo popularne paski i wstawki geometryczne. Niektóre legginsy są uzupełnione cekinami, dżetami i błyskami. Jednym słowem, nie ma praktycznie żadnych ograniczeń w wystroju: legginsy mogą mieć wzór galaktyki lub przypominają ażurowe i lekkie rajstopy.

rajstopy 2014 1rajstopy 2014 2leginsy 2014 3
rajstopy 2014 4rajstopy 2014 5rajstopy 2014 6
leginsy 2014 7rajstopy 2014 8rajstopy 2014 9