Każdy z nas na pewno ma w środowisku co najmniej jedną kobietę, która, jak mówią, "nie podlega wiekowi". Czas płynie, wszyscy wokół tracą atrakcyjność i nadal rozkwitają i rozkoszują się widokiem innych. Te kobiety mogą obejmować znaną kobietę-show-kobietę, prezenterkę telewizyjną i osobę społeczną Leru Kudryavtsev. Dziewczyna, która ma już ponad czterdzieści lat, wygląda tak atrakcyjnie i młodo, że się dziwisz! Jest nadal tak fascynująca, jak w późnych latach dziewięćdziesiątych, kiedy wyprzedziła ją popularność.

Z ekranu telewizora i okładek modnych, błyszczących magazynów patrzymy na piękno z perfekcyjnym makijażem, stylowa fryzura i modne ubrania. Oczywiście, jako postać publiczna i medialna, Lera Kudryavtseva w większości przypadków pojawia się z makijażem, a na planie telewizyjnym - z makijażem. Są to wymagania show-biznesu, od którego nie można uciec. Ale nawet bez makijażu i makijażu, zdjęcia Lery Kudryavtseva w codziennym życiu jej fanów nie denerwują, ponieważ wygląda cudownie.

Sekrety urody

Bez kosmetyków Lera Kudryavtseva, jak już wspominaliśmy, pojawia się niezwykle rzadko publicznie. Zawód tego wymaga. Ale każdy zna jej pasję do sieci społecznościowych, w których dziewczyna jest aktywnym użytkownikiem i zwykłą. Jest tam i można zobaczyć zdjęcia niepomalowanej Lery Kudryavtseva, którą gospodarz telewizyjny umieszcza. Przy okazji, Lera - zagorzałym fanem modnej sieci społecznościowej w kierunku fotografii - zdjęcia Selfie . Nie tak dawno temu Kudryavtseva zdziwiła swoich gości, zamieszczając domowe zdjęcie, w którym dziewczyna sfotografowała swoje odbicie w lustrze, ubrana w zabawną niebieską koszulę nocną przed pójściem spać. Gołym okiem widać, że nie ma makijażu na twarzy prezentera TV ani gramu kosmetyków. Dzięki temu wygląda niesamowicie czule i kobieco. Naturalnie, po umieszczeniu pod nim zdjęcia, pojawiły się setki komentarzy podziwianych wielbicieli. Wśród nich były liczne wskazówki, że bez makijażu dziewczyna może bezpiecznie pojawić się publicznie.

Prezenterka telewizyjna nigdy nie ukrywała, że ​​nie może kontrolować siebie, gdy widzi nowości z kosmetyków dekoracyjnych i produktów do pielęgnacji skóry w oknach butików kosmetycznych. Dla jej ciała i twarzy Lera Kudryavtseva dba o siebie i regularnie. Jakiś czas temu w wywiadzie skarżyła się, że stała się ofiarą oszustów, którzy wykorzystali jej zamiłowanie do drogich kosmetyków. Obejmując jej nazwisko reklamowali i sprzedawali kosmetyki wątpliwej jakości, które nie zadowalały klientów. Nawiasem mówiąc, takie reklamy ze zdjęciem Lery można jeszcze dziś zobaczyć. Gwiazda zamierza ukarać oszustów, którzy rzucają cień na jej imię.

Przy każdej okazji do zmywania makijażu Lera Kudryavtseva natychmiast to robi. Nazywa swój makijaż telewizyjny jak cegłę. Dziewczyna nieraz dzieliła się swoimi odczuciami z faktem, że obawiała się, że publiczność przyzwyczai się do wyrazistych oczu, zarysowanych kości policzkowych i jasnych, podpuchniętych ust "rysowanych" przez wizażystów, a gdy zobaczy ją bez makijażu, będą wołać: "Co za koszmar!". Właśnie dlatego Lera Kudryavtseva nie ukrywa swoich sekretów piękna. Codziennie wykonuje rytuał, gruntownie oczyszczając i odżywiając skórę twarzy różnymi maskami, sama robi delikatne mrowienie. I nie dlatego, że oszczędza na usługach profesjonalnych kosmetologów. Faktem jest, że w jej życiu było smutne doświadczenie, po którym zdecydowanie zdecydowała się sama zająć się jej twarzą.

Rezultat takiej żmudnej pracy możemy obserwować codziennie, łącznie z telewizorem lub komputerem. A jej życie osobiste jest żywym przykładem tego, że dziewczyna cieszy się dużą popularnością wśród mężczyzn.

Lera Kudryavtseva bez makijażu 1Lera Kudryavtseva bez makijażu 2Lera Kudryavtseva bez makijażu 3
Lera Kudryavtseva bez makijażu 4Lera Kudryavtseva bez makijażu 5Lera Kudryavtseva bez makijażu 6