Woda Chemerichnaya jest toksycznym środkiem wytwarzanym przez ciemiężycielkę Lobel, wieloletnią rodzinę Lily. Roślina rośnie wysoko, do dwóch metrów, i ma jasnozielone kwiaty. Wszystkie części rośliny, w tym owoce, są trujące. Jedno dotknięcie rdzenia powoduje swędzenie, pieczenie, a następnie utrata czułości w tym obszarze. Jeśli wdychasz jego pyłek, zaczynają się kichanie, łzawienie i inne niekorzystne objawy.

W starożytności, w czasach Imperium Rzymskiego, Chemeritsa była wykorzystywana w rolnictwie do zatruwania owadów i gryzoni i do tej pory ta praktyka została częściowo zachowana.

W weterynarii ciemiernik jest leczony u bydła w pasożytach, a u psów i świń stosowany jest jako środek wymiotny.

W oficjalnej medycynie leki z ciemierami są ograniczone ze względu na silną toksyczność, a jeśli są stosowane, tylko zewnętrznie.


Czy woda Chemerichnaya zabija gnidy?

Gnidy to wszy, a w instrukcjach do przygotowania wskazano, że woda ciemiernik ma działanie neurotoksyczne na dojrzałe seksualnie owady, a to oznacza, że ​​woda helikalna z gnid nie ratuje i działa tylko na wszy.

Cechy wpływu cholerycznej wody na organizm

Woda Chemerichnaya stosowana jest zewnętrznie i prawie nie jest wchłaniana w skórę. Ale jeśli użyjesz tego narzędzia przez długi czas i aktywnie go wcierasz, wówczas zauważalne będzie negatywne działanie toksycznego środka.

W czasie ciąży woda ciemiernika nie jest używana, tylko w skrajnych przypadkach, jeśli kobieta ma pediculosis istnieje większe niebezpieczeństwo niż z toksycznej substancji.

W okresie laktacji przy stosowaniu wody prokreacyjnej karmienie piersią jest zabronione.

Jak zdobyć wszy z chińską wodą?

Użycie krzywej wody z wszy powinno być bardzo ostrożne:

    wszy wodne cemerica
  1. Przed oczyszczeniem głowy wodą kobaltową potrząśnij butelką i zakładaj gumowe rękawice dla bezpieczeństwa.
  2. Następnie nałóż produkt na mokre włosy i skórę głowy. W tym samym czasie zwróć szczególną uwagę na część potyliczną, ponieważ tam z reguły występuje większa liczba wszy. Inną dziedziną, która wymaga szczególnej uwagi, są za uszami.
  3. Następnie przymocuj szalik na głowie lub załóż czepek.
  4. Po 30 minutach dokładnie umyj włosy kilkakrotnie pod bieżącą wodą szampon Lepsza tar.
  5. Następnie włosy muszą zostać zaczesane za pomocą nowego, czystego grzebienia, aby usunąć martwe osobniki.
  6. Tę procedurę należy powtórzyć po 10 dniach.

Jeśli produkt dostanie się do oczu, błon śluzowych lub do organizmu, można zaobserwować silny efekt toksyczny, dlatego te obszary należy myć wodą.