Media nadal rozkoszują się szczegółami rozstania 48-letniej Kylie Minogue z 29-letnim Joshua Sassem, który ze względu na ogromną różnicę wieku może być jej synem. Jak się okazało, ludzie, którzy otworzyli jej oczy na zachowanie jej narzeczonego - Alfonso, byli krewnymi Kylie.

Złamane sny

Kylie Minogue, wymieniając piątą dziesiątkę, nie może spotkać swojego mężczyzny, który pokocha ją tak, bez patrzenia na sławę i pieniądze. Piękno, które nigdy nie było małżeństwem, musiało znosić kolejną przerwę w stosunkach, co okazało się dla niej bardzo bolesne i trudne. Minogue, będąc w szczęśliwej nieświadomości, przygotowywała się do ślubu, a potem musiała poznać gorzką prawdę o wybranym.

Кайли Миноуг и Джошуа Сасс

Kylie Minogue i Joshua Sass

Nie jest za późno

Bliskie gwiazdy zawsze nie lubiły Joshua, uważając go za nieszczere, ale szanując wybór Kylie, były zimne, ale sympatyczne z nim. Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia Danny Minogue dowiedział się o szkieletach w szafie narzeczonej jej siostry, w szczególności o tym, że brytyjski aktor przygotował plan uwodzenia Kylie z góry, a ten cały rok przedstawia miłość bez uczucia.

Кайли  и ее младшая сестра Данни Миноуг

Kylie i jej młodsza siostra Danny Minogue

Danny podzielił się informacjami z jej rodzicami - Ronem i Carol. W radzie rodzinnej klan Minogue opowiedział Kylie wszystko. Nawet gdy dowiedział się, że Sass jest włóczęgą, celebrytka próbowała go usprawiedliwić. Wtedy jej krewni, nie wiedząc, jak wpłynąć na nią, dali jej ultimatum, prosząc ją o dokonanie wyboru między nimi a jej chłopakiem. Minogue odwołał ślub.

Кайли Миноуг, ее отец Рон Миноуг и мама Кэрол

Kylie Minogue, jej ojciec Ron Minogue i mama Carola

Czytaj także
  • Kylie Minogue opowiedziała, jak młody chłopak złamał jej serce
  • 16 gwiazd, które były w stanie przezwyciężyć okropne choroby
  • Kylie Minogue opowiedziała, jak wyjść z depresji, pozostając w Tajlandii

Być może Joshua miałby szansę na usprawiedliwienie się i powrót Kylie, ale wtedy, jak to było najbardziej stosowne, pojawiły się wieści o jego romansie z 34-letnią hiszpańską aktorką Marthą Milans. Potem dziennikarze odkopali jeszcze kilka opowieści o intrygach kochającego dramatopisarza.