Głównym trendem sezonu 2014 są sukienki z dzianiny. W te chłodne i pochmurne dni jest to bardzo ważna rzecz, w której jest nie tylko ciepła, ale i wygodna.

Modne sukienki z dzianiny 2014

Najnowsza kolekcja modnych sukien dzianych łączy w sobie prostotę, kobiecość i praktyczność. Wśród wszystkich modeli przeważa ścisły krój i romantyczny styl . Modna dzianinowa sukienka najlepiej podkreśla krzywe kobiecego ciała i wdzięcznie pasuje do sylwetki, tworząc kobiecy i atrakcyjny wizerunek.

Ale dzianina nie jest dla wszystkich kobiet tak życzliwa. Na przykład, modna dzianinowa sukienka nie jest najlepszą opcją dla pełnej kobiety, ponieważ ta tkanina nie ukryje wad Twojej sylwetki. Aby jej potrzebować odebrać wysokiej jakości bielizny odchudzającej. W połączeniu z tym, sukienka podkreśli Twoje cnoty i nie będziesz musiał ukrywać wielu fałd na brzuchu rękami.

Mówiąc o trendach mody w tym sezonie, należy zwrócić uwagę na paletę kolorów. Najważniejsze odcienie to czarny, szary i czerwony. Motto tego sezonu to elegancja i zwięzłość we wszystkim, niezależnie od tego, czy jest to strój, makijaż czy fryzura.

Suknie z dzianiny 2014 1Suknie z dzianiny 2014 2Suknie z dzianiny 2014 3
Suknie z dzianiny 2014 4Suknie z dzianiny 2014 5Suknie z dzianiny 2014 6

Czarna sukienka z dzianiny może wyglądać bardzo elegancko, jeśli wybierzesz odpowiedni styl. Na przykład sukienka wykonana z miękkiej dzianiny z draperią wygląda bardzo kobieco.

Oprócz tych podstawowych kolorów w trendzie będą produkty o bogatych odcieniach z wytłoczonymi wzorami. Wśród nich są najbardziej popularne burgundowe, niebieskie, zielone. Rękawy-latarnie, dla których sezon już pozostają na szczycie popularności, aw następnym sezonie są nadal w trendach.

Jeśli chodzi o modne style sukienek z dzianiny, w tym sezonie wyróżnia się oryginalnością. Sukienki o podwójnej długości będą modne. Modna sukienka ze spódnicą z młotka podbiła wielu fashionistek. Przód sukienki jest krótki i płynnie przechodzi w długi pociąg. Ten styl ubierania się bardzo dobrze z butami. Cóż, krótka torebka z trzema czwartymi rękawami pomoże ci schować te dodatkowe funty, które nagromadziły się w czasie zimy. Również w tym sezonie bardzo popularna jest sukienka z oryginalnym paskiem, klasycznym dopasowaniem średniej długości i sukienką tulipanową.

Suknie z dzianiny 2014 10Suknie z dzianiny 2014 11Suknie z dzianiny 2014 12
Suknie z dzianiny 2014 7Suknie z dzianiny 2014 8Suknie z dzianiny 2014 9