Dzisiaj, widząc najbardziej utalentowanych i już posiadanych aktorów Hollywood, nikt w mojej głowie nie może przyjść tak wielu z nich życie jest pełne smutków. I pomimo powszechnej opinii, że można dostać się do ludzi tylko z powodu wpływowych powiązań lub pieniędzy, patrząc na gwiazdy świata, jesteś przekonany o odwrotności. Weźmy na przykład amerykańskiego aktora, reżysera, producenta i scenarzystę Jacka Nicholsona. Jego droga życiowa była dość trudna, a jednak dzisiaj nie jest to po prostu człowiek z ogromnym talentem, ale także zdobywcą trzech Oscarów.

Biografia Jacka Nicholsona

W chwili narodzin aktora do dziś nie ma wiarygodnych informacji. Wiele źródeł podaje datę 22 kwietnia 37. Kiedy jednak rodzina ochrzciła chłopca w kościele katolickim, powiedzieli księdzu, że Jack urodził się w 1938 roku.

Matka słynnego scenarzysty, June Nicholson, była tancerką. Jednak ze względu na swoją karierę dała dziecku rodziców na wychowanie. Dlatego chłopiec dorastał zupełnie nieświadomy, którego dziecko jest w rzeczywistości dzieckiem. Jego dziadkowie, uważał swoich rodziców i prawdziwa matka dla niego, była jego własną siostrą.

W 1945 roku, w wieku ośmiu lat chłopiec musiał iść do szkoły przez siedem kwartałów. Jednak w tym roku po raz pierwszy wziął udział w przedstawieniu teatralnym. W szkole średniej Jack, mimo swoich różnorodnych zainteresowań, nadal grał w różnych szkolnych przedstawieniach. I wyszło mu to bardzo dobrze. W końcu nie bez powodu przyznano mu tytuł "Najlepszego aktora-seniora".

W 1974 roku jeden z dziennikarzy prowadził śledztwo i poznał prawdę o narodzinach gwiazdy. Wtedy aktor miał już 37 lat. I z tą gorzką prawdą nie mógł nic zrobić, bo w tym momencie zmarła jego matka i babcia.

Wczesna kariera

W 1956 roku młody Jack Nicholson wziął udział w castingu, w którym sam Pasternak zatwierdził kandydaturę młodego człowieka. Pomimo całkowitego braku specjalisty umiejętności aktorskie , producent uchwycił cudowny uśmiech i chytry wygląd początkującego aktora. I to właśnie ten człowiek dostrzegł w nim wielki potencjał i utorował drogę światowemu kinematografii.

Oczywiście na początku pojawiały się nieistotne role i obrazy dyskietek. Jednak co roku umiejętności aktora ulegały poprawie, a jego osobowość stawała się coraz bardziej zauważalna. Jack Nicholson zawsze grał bardzo złożone i niezwykłe postacie. A widz uwierzył mu, a on uwierzył tak bardzo, że w 1975 aktor otrzymał swój pierwszy Oscar dla najlepszego aktora w filmie "Lot nad kukułczym gniazdem".

Czytaj także
  • Beyoncé z córką, Jennifer Lopez, Carly Kloss i innymi w supergwiazdowej grze w koszykówkę
  • 13 najbardziej zagorzałych miłośników kobiet: przykłady z przeszłości i mężczyźni naszych czasów
  • Wśród klientów alfonsa Heidi Fleiss były nazwy Depp, Cage, Jagger i inne gwiazdy

Od 1960 roku aktor był nominowany do nagrody Oscara co dziesięć lat, było w sumie 12 nominacji. W wieku 78 lat Jack Nicholson ma wiele nagród, uznanie na całym świecie i imponującą listę obrazów, w których wziął udział.

Джек Николсон в молодости6 Джек Николсон в молодости3 Джек Николсон в молодости9
Джек Николсон в молодости2Джек Николсон в молодости4Джек Николсон в молодости5
Джек Николсон в молодости1Джек Николсон в молодости7Джек Николсон в молодости8