Wiele osób, które są zainteresowane pytaniem, czy miłość jest możliwa na odległość, czekają na instrukcje i porady psychologa. Ale gdy cudowny pisarz Kuprin powiedział bardzo poprawne słowa, które zostały wielokrotnie potwierdzone przez czas. Z miłości do rozłąki - tak samo jak wiatr dla płomienia: słaby miłość - zgasić, a mocniejsze ciosy.

Miłość na odległość - co robić?

Bardzo trudne i bolesne jest rozstanie z dwoma kochającymi sercami. Ponieważ pragnienie widzenia się, słuchania, przytulania, pocałunku stale się pojawia. Ponieważ jednak sytuacja życiowa rozwinęła się w taki sposób, że trzeba było odejść na jakiś czas, konieczne jest przyjęcie i pokonanie tego testu.

Bardzo trudno jest być świadomym rozłąki, którą wydaje się być twój ukochany, a jednocześnie nie ma go w pobliżu. Jest to szczególnie trudne, jeśli spędzasz cały czas razem przed separacją.

Przed zbliżającą się separacją powinieneś przedyskutować przyszłe rozstanie, dowiedzieć się, czy istnieje przynajmniej jedna szansa na uratowanie twojej miłości, czy są plusy i minusy takiego związku.

Odległość nie jest przeszkodą w miłości

Czy miłość jest możliwa na odległość - jest to możliwe, ale pod warunkiem:

  1. Wasza miłość jest wzajemna i pełna, tj. z seksem. W naszych czasach młodzi ludzie często krzyczą o wysokich uczuciach, nie testując ich. Rozmawiając ze sobą o miłości, nie myl go z pasją. Pasja i miłość są zupełnie inne. uczucie . Bez wzajemnej miłości relacje na odległość są całkowicie niemożliwe. Jeśli chodzi o seks, jeśli go nie masz, to nie jesteś związany niczym, więc w krótkim czasie zapomnisz nawet o istnieniu siebie nawzajem.
  2. Wiesz dokładnie, za jaki okres dzielisz, tj. data następnego posiedzenia. Ogólnie jest to bardzo ważny moment psychologiczny. Znając dokładną datę przybycia ukochanej osoby, znacznie łatwiej jest poczekać. Zdajesz sobie sprawę, ile czasu pozostało do spotkania. Wiele dziewczynek lubi fantazjować o tym, jak randka pójdzie po długiej rozłące i zawsze liczy dni do ich powrotu.
  3. Ufajcie sobie nawzajem. Bez wzajemnego zaufania nie odniesiesz sukcesu, dystans zabije miłość. Od samego początku zacznie się zazdrość, która płynnie popłynie w kłótnie i wzajemne wyrzuty. Częste kłótnie doprowadzą do całkowitego zerwania stosunków.