Ślub jest jednym z najważniejszych i najjaśniejszych wydarzeń w życiu każdego małżeństwa, więc chcesz spędzić go niezapomniany, zabawny, interesujący i zachować najlepsze wspomnienia. Dziś do dyspozycji nowożeńców niesamowity wybór możliwości realizacji ich najbardziej cenionych pragnień. Na pytanie, jaki styl możesz wydać ślub Jest wiele odpowiedzi, wybór zależy od charakteru, stylu życia i preferencji przyszłych małżonków.

Popularne style ślubne

Style ślubne są tak różnorodne, że trudno jest odzwierciedlić wszystkie możliwości celebrowania. Wcześniej, aby zdecydować, w jakim stylu wykonać wesele, konieczne jest warunkowe podzielenie wszystkich istniejących kierunków na takie kategorie:

  • tradycje ludowe;
  • gatunki książek i filmów;
  • style historyczne i epokowe;
  • nowoczesne trendy w modzie;
  • preferencje kolorów;
  • sportowe i ekstremalne widoki.

Każdy z tych obszarów ma wiele odmian. Tradycyjne krajowe wesela to ceremonia ślubna i uroczystości zgodnie z rytuałem przyjętym przez określoną narodowość. Kolorowe wesela to swobodny lot fantazji na temat określonego koloru, który znajduje odzwierciedlenie w dekoracji sali, dekoracji stołu, stroju pana młodego, narzeczonej, świadków i gości. Najnowsze trendy w modzie - boho, vintage, retro, disco, czyli każdy styl zbliżony do nastroju i gustu.

W jakim stylu lepiej jest zrobić wesele również zależy od sezonu, w którym odbywa się impreza. Na przykład latem i wczesną jesienią uroczystości często odbywają się na zewnątrz. Stoły i parkiety taneczne są ustawione w naturze - w parku lub na brzegu rzeki, morza, na otwartych tarasach restauracji lub kawiarni.

Jaki styl na ślub w lecie?

Hitem letnich ślubów jest plaża, tropikalne motywy morskie. Letnie wesela w stylu boho są bardzo skuteczne, chebbi chic Kraj Najlepszym sposobem na lato jest styl "Śniadanie w Tiffany", antyczny i orientalny styl.

Jaki styl może upiększyć ślub?

Jeśli jest to wczesna ciepła jesień, ceremonie ślubne będą pasować do tradycji ludowych, na przykład ślubu rosyjskiego lub europejskiego. Jesień to jasny, piękny i romantyczny czas. Na ten sezon bardzo przydają się bajeczne, średniowieczne śluby.

Jaki styl wesela na początku wiosny i zimy?

Zima i wczesna wiosna nie muszą rozgrywać się na ulicznych uroczystościach, choć tutaj wszystko zależy od preferencji nowożeńców. Kolorowe i kwiatowe wesela wyglądają spektakularnie w sali restauracyjnej - liliowy ślub będzie malowany jasnymi kolorami, pochmurna zima, czerwone i białe wesele, ozdobione odpowiednimi kwiatami róż, dadzą iluzję letniego wypoczynku. Osobno trzeba powiedzieć, że rosyjski ślub zimowy może dać wiele niezapomnianych wrażeń. W tradycji ludowej na weselu łyżwiarstwo jest używane na rosyjskiej trojce, zimowej zabawie i konkursach, tradycyjnych jasnych ubraniach i szalikach, ludowych pieśniach i świętach.

jaki styl może sprawić ślub1jaki styl może sprawić ślub2jaki styl może sprawić, że wesele3
jaki styl możesz zrobić wesele4jaki styl może sprawić, że wesele5jaki styl możesz zrobić wesele6
jaki styl może sprawić, że wesele7jaki styl może sprawić ślub8jaki styl może sprawić ślub9