Często mówisz sobie, dlaczego jestem sam - co robić teraz? Dziewczyny są małżeństwem i nie dzwonią do ciebie na weekend razem! Wystarczy cierpieć, pomyśl tylko, dlaczego tak się stało.

Faktem jest, że samotne życie nie pojawia się nagle, wiele małych wydarzeń doprowadziło do tego, co następnie zmieniło się w twój problem. To naprawdę przerażające, bolesne i obraźliwe, gdy nie ma nikogo, z kim można spędzić dzień wolny, z kim nikt nie pojedzie na wakacje. Twoi piękni, dobrzy przyjaciele zaczęli podejrzewać cię o najgorszą rzecz - pragnienie zabrania im człowieka. Nie obrażajcie się, naturalna jest dla kobiety dbałość o bezpieczeństwo rodzinnego ogniska z natury.

Spójrz na najczęstsze przyczyny samotności, być może wśród nich znajdziesz swój problem.

Numer problemu 1

Kobiety, które boją się wybrać nie człowieka pierwszej klasy dla swoich towarzyszy, są skazane na samotność.

Czy jesteś piękna, mądra, zawsze byłaś pierwsza? Wtedy musisz mieć najpiękniejszego męża, z dobrymi manierami i udaną karierą! Tak Zapomnij o tym! Zrozum, facet, który prowadzi telewizję kablową, może być także troskliwym ojcem, kochającym mężem, aw krótkim czasie wiele osiągnąć. Nie musisz szukać łatwych sposobów - jesteś zwycięzcą! Następnie spróbuj spojrzeć na innych. Nie obawiaj się, że zostaniesz potępiony przez twoich przyjaciół lub kogoś innego za swój wybór. Bądź dumny ze swojej drugiej połowy! Powiedz sobie: nie chcę być samotny, nie chcę mi współczuć!

Numer problemu 2

Mam bardzo surowych rodziców, którzy nie pozwalają mi spotkać się z facetem, nie wolno im zapraszać nowych znajomych do odwiedzenia. Prawdopodobnie jestem bardzo samotny właśnie z tego powodu ...

Ale to nie jest żaden problem, jeśli znajdzie się siłę, by zmienić sytuację. Jesteś dorosłą i niezależną osobą, ale piękną i samotną kobietą - nie powinno to trwać dalej! Twoim zadaniem jest zdjąć twoją opiekę rodzicielską, ponieważ lęk rodziców przed twoją przyszłością jest niczym innym jak strachem przed własną samotnością. Przekonaj ich, że pokochasz ich, a potem, kiedy się ożenisz, ale teraz - wynajmij mieszkanie pilnie!

Numer problemu 3

Raz bardzo spłonąłem, więc jestem bardzo samotny i nieszczęśliwy.

Trudny problem, ale jest całkiem rozwiązalny. Wiesz, na świecie jest więcej dobrych ludzi niż złych. Świat jest interesujący i różnorodny. Przebacz swoim przestępcom wszystko, zmiażdżyć nieprzyjemne wspomnienia w pył. Pierwszym krokiem jest centrum fitness! To nie jest klub nocny, w którym ludzie szukają łatwego randkowania, jest to miejsce spotkań ludzi o wspólnych zainteresowaniach. Znajdź w swoim mieście organizacje turystyczne, zawsze są dość silnymi, niezawodnymi, entuzjastycznymi mężczyznami. To zabawne, ciekawe - wkrótce też nie będziesz sam, bo pójdziesz na kemping, pójdziesz wczesnym sobotnim porankiem z ukochaną osobą.

Teraz rozumiesz, jak trudno jest być samotnym, więc znajdź siłę, by otworzyć się na nowe relacje. Jeśli są błędy, będą to twoje błędy i nikt nie osądzi cię za nie. Życie to ruch, a nie stojąca woda, która jak wiadomo nie przyciąga nikogo, aby w niej pływać ...