Wcześniej czy później nadejdzie czas, kiedy pojawienie się kąpieli stanie się niemożliwe do przedstawienia i konieczne jest pilne rozwiązanie problemu wraz z wymianą lub przywróceniem. Oczywiście zakup nowego produktu jest znacznie łatwiejszy, ale znacznie droższy. Odśwież to samo kąpiel jest to całkiem możliwe niezależnie, i jak to zrobić, omówimy szczegółowo poniżej.

Jak zaktualizować powłokę kąpieli żeliwnej za pomocą płynnego akrylu?

 1. Najpierw musisz przygotować kąpiel przywrócenie . W tym celu usuwamy starą emalię za pomocą bułgarskiego ze specjalną dyszą ze szmaragdowymi okręgami.
 2. Jak ulepszyć wannę żeliwną1
 3. Następnie wlej proszek do szorowania do kąpieli, przetrzyj go na całej powierzchni i zmyć resztę emalii za pomocą prysznica.
 4. Jak ulepszyć wannę żeliwną 2Jak ulepszyć wannę żeliwną3
 5. Podchodzimy do demontażu systemu odpływowego. Ważna uwaga: przed rozpoczęciem procesu bezpośredniego malowania wanny konieczne jest zainstalowanie pojemnika pod odpływem, aby pozostały ciekły akryl nie spadł na podłogę.
 6. Jak ulepszyć wannę żeliwną 4
 7. Zanim rozpoczniesz główną pracę i całkowicie zaktualizujesz wannę własnymi rękami, musisz upewnić się, że proszek szkliwa i cząstki zostały usunięte z jego powierzchni. Aby to zrobić, jest ponownie dokładnie wyczyszczony i odtłuszczony.
 8. Idź do obrazu. Ciekły akryl (stacryl) należy rozcieńczyć w wiadrze lub innym wygodnym pojemniku.
 9. Jak ulepszyć wannę żeliwną5
 10. Kiedy materiał jest gotowy, zaczynamy wlewać wannę. Oto jak ulepszyć wannę żeliwną: wlać akryl do wygodnej małej formy i wlać ją od góry do dołu.
 11. Jak ulepszyć wannę żeliwną6Jak ulepszyć wannę żeliwną 7
 12. Następujące kroki - równomiernie rozprowadzić akryl na powierzchni kąpieli za pomocą szpatułki.
 13. Jak ulepszyć wannę żeliwną8
 14. Suszenie akrylowe trwa 36 godzin. Następnie możesz zainstalować nowy dren.
 15. Jak ulepszyć wannę żeliwną9

Tak właśnie będzie wyglądać łazienka.

Jak ulepszyć wannę żeliwną 10

Stała się jak nowa i bez zbędnych kosztów finansowych. Aby zrozumieć, jak zaktualizować szkliwo wanny z żeliwa, należy znaleźć możliwe sposoby i wybrać najbardziej akceptowalne z nich, które mogą być również ze szkła.