W szafie każdej mody zawsze będzie kilka szalików. Wełniany lub moherowy szal to najłatwiejszy sposób na ocieplenie w chłodne dni. Lekkie modele szyfonowe harmonizują z sukienki szyfonowe i garnitury biznesowe. Produkty frędzlowe lub akcesoria z frędzlami "dopasowane" stroje jeansowe, bluzki i bezpłatne bluzki. Bardzo jasną ozdobą jest kicz arafatka. Najważniejszą rzeczą, której potrzebujesz, gdy masz do czynienia z chustami, jest możliwość ich związania.

Jak pięknie wiązać długi szalik?

Nie chcesz zawracać sobie głowy szyciem na szyi? Zatrzymaj się w zwykłym pojedynczym węźle. Aby było to łatwiejsze niż kiedykolwiek: owinęliśmy szarfę wokół szyi, związaliśmy końce z przodu luźnym węzłem. Alternatywą może być węzeł ascot. To jest bardziej wyrafinowana wersja. Nadaje się do chust lub szali o kwadratowym kształcie z lekkich tkanin. Akcesorium składa się po przekątnej. Powstały trójkąt jest owinięty wokół szyi tak, że jego górna część znajduje się w okolicy klatki piersiowej. Końcówki od tyłu są połączone prostym węzłem i układane do przodu.

Jak piękne jest wiązanie długich szalików? Projektanci uwielbiają europejski węzeł. Jest uniwersalny. Szalik jest podwójny, rzucony na szyję. Wolne końce są przepuszczane przez wynikową pętlę. Alternatywnie zakręć długim szalem dwa razy wokół szyi i związaj końce tak, aby nie były widoczne z góry.

Jak związać długi szal w oryginalny sposób?

Czy wiesz, jak zawiązać szeroki długi szal na płaszczu? Wiedząc, jak zawiązać takie akcesorium za pomocą kilku ruchów, możesz z łatwością przekształcić. Więc połóż go na ramionach, zrób z powrotem końce, krzyżuj się, a potem przynieś. W końcu końce są powiązane lub pozostają wolne.

Szalik może być również kapeluszem. Zakryj głowę, a następnie delikatnie okręć produkt wokół szyi. Strona może być inna, wszystko zależy od tekstury i wymiarów tego elementu szafy.

jak zawiązać długi szalik 1jak zawiązać długi szalik 2jak zawiązać długi szalik 3
jak zawiązać długi szalik 4jak zawiązać długi szalik 5jak związać długi szalik 6
jak zawiązać długi szalik 7jak zawiązać długi szalik 8jak zawiązać długi szalik 9