Ubrania z Kosmiczny druk nie traci swojego znaczenia z sezonu na sezon. Ostatnio pojawiła się moda - kolorystyka przedstawiająca galaktyki, gwiazdy, Drogę Mleczną na ciemnym niebieskim lub fioletowym tle "otwartej przestrzeni". W rzeczywistości jest to zdjęcie otwartej przestrzeni przeniesionej na tkaninę. Takie odbitki mają znaczenie właśnie dla ich realizmu - wyglądają niecodziennie i stylowo.

Drukowanie w przestrzeni w ubraniach

Wśród wszystkich ubrań z nadrukiem, legginsy i legginsy cieszyły się ostatnio szczególną popularnością - ten kolor wygląda bardzo dobrze na tego typu odzieży. Teraz wielu projektantów zaczęło zwracać uwagę na ten wydruk i używać go w swoich kolekcjach - w szczególności Christopher Kane wydał kolekcję ubrań w kolorach przestrzeni w 2010 roku, od której zaczęła się popularność tego druku. Następnie pomysł na drukowanie galaktyk na ubraniach "podniósł" inny projektant, w szczególności Sethare Motarez, który w swojej kolekcji zawierał raczej niecodzienne i stylowe pomysły.

Wydanie Cosmic Print 2013 można znaleźć:

  • na legginsach i leginsach;
  • na spodniach;
  • na spódnicach i sukienkach;
  • na bluzach i swetrach;
  • na bluzkach i koszulach;
  • na akcesoria - torby, kolczyki, bransoletki, opaski do włosów itp .;
  • na butach.

Również manicure i makijaż w kosmicznym stylu stały się popularne.

Jak nosić ubrania z odbitką?

Kosmiczne kolory na każdej odzieży wyglądają oczywiście stylowo i jasno. Jeśli wybierzesz odbitkę, ubrania powinny być starannie dobrane, mimo że w takich kolorach można znaleźć prawie każdy element garderoby. Ze względu na swoją jasność jest samowystarczalna, więc powinieneś uważać na jasne, jasne dekoracje - lepiej wybrać coś bardziej skromnego: wisiorki na cienkich łańcuchach, stylowe małe wisiorki i kolczyki. W zespole lepiej jest użyć nie więcej niż jednej rzeczy z kosmicznym nadrukiem, lub dwóch, jeśli są to średniej wielkości akcesoria, torby lub biżuteria lub buty. Nadruk przestrzeni w ubraniach wymaga również kombinacji kolorów z resztą obrazu, w tym makijażu i fryzury.

Drukowanie w przestrzeni 1Drukowanie w przestrzeni 2Space Print 3
Drukowanie w przestrzeni 4Space Print 5Space Print 6
Space Print 7Space Print 8Spacja w przestrzeni 9