Wiele możesz powiedzieć, że zemsta na kochance męża jest rzeczą niską i nic nie znaczącą, ale jak bardzo chcesz pomścić obelgę! W końcu, dlaczego miałbyś skrzywdzić cię samotnie? Przy okazji, w przyjazny sposób, musisz uczyć zarówno kochankę męża, jak i samego siebie. W końcu on też nie jest święty - niech tak będzie, zdrady by się nie wydarzyły. Jak więc ukarać kochankę swojego męża, ponieważ odważyła się zniszczyć twoje szczęście?

Jak zemścić się na kochance jej męża, który ma samochód?

Zemsta kochanki męża jest twórcza i dlatego jedyną prawdziwą opcją tutaj nie może być. Oto kilka sposobów na zemstę na osobie, która ma własne środki transportu.

 1. Zalej dach, drzwi i maskę samochodu walerianą - zabłąkane koty będą zachwycone. Samochód zyska niezapomniany zapach koci odchodów i śladów pazurów.
 2. Możesz przyciągnąć na swoją stronę i ptaki. W tym celu wystarczy wylać okruchy chleba na dach pojazdu. Ptaki z wdzięcznością depczą i drapią dach, no i oczywiście je zepsują.
 3. Możesz także "pomóc" w sprzedaży samochodu - aby reklamować się ze szczegółowym opisem i wyraźnie niską ceną. Chcąc kupić samochód za okazyjną cenę, zemści się za ciebie. Aby było jeszcze ciekawiej, obok numeru podaj żądany czas połączenia - po godzinie 19:00.
 4. Możesz przykleić wycieraczki za pomocą kleju. Lub utwórz całą kompozycję za pomocą kleju - przyklej plastikowy kubek i płytę na dachu.
 5. Zimą można rozbić jajko na dachu samochodu. Jajko zamarza i można je tylko zmyć farbą.
 6. Latem jajko można zebrać w strzykawce i wcisnąć do bagażnika, pod przednią szybę lub za tapicerką drzwi. Po kilku dniach jajko zgnije, ale co wiesz o zapachu tego produktu?

Jak nieznacznie zemścić się na kochance jej męża?

Jeśli chęć zemsty na jej kochance jest, ale ona nie chce za bardzo szkodzić, można użyć jednej z tych metod.

 1. Istnieją strony internetowe, z których można wysyłać darmowe wiadomości SMS. Skorzystaj z tej usługi i zacznij przynosić różnego rodzaju wiadomości od męża.
 2. Idź do domu modlitewnego Świadków Jehowy (i innych sekciarzy) i poproś ich o literaturę dla przyjaciela, którego telefon uprzejmie opuściłeś. Po chwili wszyscy ci "świadkowie" torturują kochankę twojego męża swoimi wezwaniami.
 3. Pesteruj ją za pomocą "magicznych technik". Zrób zdjęcie swojej kochanki, wydrukuj więcej kopii, zrób dziury w miejscu oczu i codziennie wysyłaj te zdjęcia do pracy lub domu.
 4. Na forach i portalach randkowych umieść reklamę dla intymnych usług i miłośników telefonów. Zdjęcie nie może być rozłożone, ale każda kobieta całkiem szczera.
 5. Czy wiesz, gdzie mieszka twój rywal? Napisz do jej drzwi słowo charakteryzujące jej naturę (nie suka, silniejsza). Maluj, pisz raz po raz, aż się znudzisz.

Jak inaczej ukarać kochankę swojego męża?

Как навредить любовнице мужа

Jak inaczej może zaszkodzić kochance jej męża? Istnieje kilka bardziej sprawdzonych metod.

 1. Zbierz prezent dla kochanki swojego męża - piękny bukiet, szampony i balsamy do włosów, ale zamiast balsamu wlej szybko działający kremowy depilator. I zrób przesyłkę w imieniu twojego męża.
 2. Jeśli masz środki, możesz okresowo wysyłać anonimowe bukiety do kochanki swojego męża. Twój mąż będzie zainteresowany tym, jaki fan pojawił się w jego pasji.
 3. Jeśli zawodnik ma na oku i regularnie uczestniczy w klubie fitness, zarejestruj się w tym samym zakładzie. A kiedy pani kochanka idzie do prysznica, odbierz wszystkie jej ubrania i wrzuć je do pustej szatni.
 4. Poznaj kochankę męża w twarz, możesz pozwolić jej wątpliwe komplementy w obecności swoich wiernych. Na przykład "jak dobrze wyglądasz, nawet prawie niedostrzegalnie, że jesteś taki tęgi".