jak wyjaśnić po porodzie Zaraz po narodzinach dziecka musi ono być prawidłowo i w pełni odżywione. Tymczasem z piersi młodej matki w tym okresie przydzielana jest tylko niewielka ilość siary pozbawionej koloru i zapachu, która nie różni się wystarczająco tłuszczem do dalszego karmienia dziecka. Dlatego dziewczynki i kobiety, które dopiero niedawno poznały radość z macierzyństwa, często zastanawiają się, jak się pozbyć po porodzie. rękami lub laktator.

Jak prawidłowo rozpaść się po porodzie?

W rzeczywistości ogromna większość pracowników służby zdrowia zgadza się, że jedynym sposobem, w jaki można wyciąć piersi, jest terminowe i prawidłowe stosowanie okruchów w macierzyńskiej piersi. Pierwszy raz, aby to zrobić, jest konieczny natychmiast po zakończeniu procesu porodu i nie jest wyjątkiem i sytuacją, w której do ekstrakcji dziecka z łona matki musiała uciekać się do operacji cesarskiego cięcia.

W przyszłości okruchy powinny na życzenie zastosować do klatki piersiowej. Kiedy dziecko jest usatysfakcjonowane i samo-odmawia jedzenia, resztki cennego płynu muszą być koniecznie zdekantowane aż do całkowitej dewastacji. Jeśli robisz to rękoma, musisz najpierw starannie wyćwiczyć wewnętrzną powierzchnię obu gruczołów sutkowych okrężnymi ruchami ciepłych dłoni, zwiększając w ten sposób przepływ mleka w kierunku otoczki. Po tym należy delikatnie nacisnąć palcami na otoczce, kierując je do brodawki i stopniowo dekantować mleko, aż przestanie się wyróżniać.

jak uzyskać separację po porodzie Przeprowadzenie takiego zabiegu może być dość trudne, więc niektóre młode matki stosują ręczne i elektroniczne laktatory, których podstawą jest użycie podciśnienia. Chociaż takie urządzenia znacznie ułatwiają los kobiet, w niektórych przypadkach mogą powodować szkody, dlatego przed ich użyciem należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

Aby nowa porcja mleka zaczęła płynnie przepływać do gruczołów mlecznych, lepiej nie przykrywać piersi przez 10-15 minut bez niczego. Ponadto, aby zwiększyć produkcję cennego płynu, musisz ciągle pić ciepłą herbatę przez cały dzień.