jak budować mięśnie pochwy Pytanie o to, jak trenować mięśnie pochwy, jest interesujące dla wielu kobiet. Dla niektórych jest to sposób na poprawę jakości życia seksualnego, ktoś chce się przygotować do porodu, a niektóre matki, które już miały miejsce, muszą przywrócić pierwotny rozmiar i tonację pochwy po urodzeniu dziecka. Ponadto wiadomo, że w procesie treningu mięśni intymnych wzmocniona zostaje cała miedniczna przepona, poprawia się krążenie krwi, a to z kolei zapobiega wypadaniu macicy i pęcherza, a wraz ze złożonym leczeniem pomaga osiągnąć dobre wyniki w przypadku innych chorób ginekologicznych.

Jak pompować i napinać mięśnie pochwy - przyjrzyjmy się temu zagadnieniu bardziej szczegółowo.

Jak kobieta pompuje swoje mięśnie pochwy?

Istnieje kilka skutecznych metod, które pozwalają ci zacisnąć mięśnie intymne w dość krótkim czasie. Często ginekolodzy doradzają kobietom, tzw Ćwiczenia Kegla. Oto kilka z nich:

  1. Ucisk i utrzymanie mięśni intymnych w tym stanie wynosi 5-10 sekund. To ćwiczenie powinno być wykonywane co najmniej 5 minut dziennie.
  2. Szybki skurcz i rozluźnienie (miganie) mięśni pochwy i odbytu. Aby powtórzyć, konieczne jest nie mniej niż 20 razy dla jednego podejścia, ostatnie powinno być trochę.
  3. Popping Kobiety rodzące natychmiast zrozumieją zasadę tego ćwiczenia, tylko musisz naciskać z umiarkowaną siłą. Jedi muszą sobie wyobrazić, że próbują wypchnąć obcy obiekt z pochwy.

Jeśli chcesz jak najszybciej ćwiczyć i rozwijać mięśnie pochwy, będziesz potrzebował specjalnych symulatorów, takich jak ekspander pochwy, jadeit, kulki pochwy i fracht. By the way, istnieją specjalne urządzenia, które pozwalają na utrzymanie sprzężenia zwrotnego. Oznacza to, że podczas pompowania mięśni pochwy będziesz w stanie śledzić trend, ponieważ urządzenie pokaże siłę mięśni. Jeśli chodzi o jajka i bale, ich zasada działania jest niezwykle prosta. Zanim zaczniesz ściskać i rozluźniać mięśnie pochwy, wykonując ćwiczenia Kegla, które już znasz, musisz umieścić tam jeden z wybranych symulatorów. jak prawidłowo trenować mięśnie pochwy Przeprowadzi masaż mięśni intymnych, zwiększy przepływ krwi, zwiększy napięcie.

Dobre wyniki pomogą osiągnąć i system ładunkowy, którym jest piłka z przyczepionym ładunkiem, której waga powinna wzrosnąć w trakcie szkolenia. Zadaniem kobiety - aby utrzymać piłkę w pochwie. Warto zauważyć, że za pomocą takiego symulatora może wykonywać zwykłe ćwiczenia fizyczne, na przykład przysiady.

Jak widać, prawidłowo trenuj mięśnie pochwy jest łatwe. Jeśli jesteś konsekwentny i stały, już za 1-2 miesiące możesz osiągnąć niesamowite rezultaty.