Magia staje się coraz bardziej dostępna - każda osoba, niezależnie od wykształcenia i obecności / braku doświadczenia w czarach, może znaleźć w Internecie bardzo poważne czary . Zdobycie go lub nie jest sprawą drugorzędną. Ale korzyści z takich prób nie mogą być.

Przeciwieństwem takiego "entuzjastycznego" maga jest udana, odnosząca sukcesy, szczęśliwa osoba. Im wyższa pozycja społeczna, jaką zajmujesz, tym większa szansa na stanie się ofiarą złego oka. Tak, właściwie, z powodu obecności zazdrosnych ludzi, nie potrzebujesz nawet dobrze płatnej pracy: zawsze są wystarczające powody do zazdrości.

Tak więc okazuje się, że niektórzy wykorzystują dostęp do czarów, by szkodzić, podczas gdy inni są zmuszeni przeszukać sieć, aby dowiedzieć się, jak chronić się przed czartami.

Ostrzegamy Cię, nie ma mniej sposobów na ochronę, niż metod krzywdzenia.

Światło ochronne

Jednym z najpotężniejszych środków ochrony przed czarami jest praca z energią. Musisz zbudować przed sobą tarczę energetyczną, która będzie odzwierciedlała całe zło, które zostało ci wysłane.

Aby to zrobić, musisz skoncentrować się, stawiając przed sobą ścianę światła, która ochroni cię przed krytykami. Powinieneś ujrzeć siebie z boku: wyobraź sobie, że jesteś w pustym pokoju, w którym światło słoneczne wlewa się przez okno. To światło ogarnia cię, staje się silniejsze - ledwie możesz zobaczyć swoją sylwetkę. Cieszysz się, że jesteś w słońcu - jest ciepło, jesteś szczęśliwy i łatwy. Nikt nie może przebić się przez twoją osłonę przeciwsłoneczną.

Musisz nauczyć się, jak stworzyć tak silną ochronę przed czary w ciągu kilku sekund. Będzie to wymagało przeszkolenia w zakresie wizualizacji, ale wtedy, tylko odczuwając napięcie w atmosferze, można zbudować wspaniałą tarczę.

Jak rozumieć, że wysyłasz negatywne dane?

Zdarza się, że w tłumie widzisz kogoś, kto patrzy na ciebie uważnie. Jesteś nieprzyjemny z tego wyglądu, czujesz, że nie chcesz być w tym miejscu więcej.

Następnie przeprowadź eksperyment: znikniesz z pola widzenia "czarownika" (po prostu nie patrz mu w oczy), a jeśli spróbuje cię znaleźć, jest naprawdę niebezpieczny.

Teraz jest czas, aby pomyśleć o tym, jak umieścić ochrona czarów całodobowa ochrona przed czary.

Kamienie z czarów

Dawno, od kiedy kamienie są uważane amulety prawa. Każdy z nich ma swoje właściwości i funkcje, więc wspominamy tylko o tych, które służą jako najlepsza obrona przed magią i czarami:

  • agat - pochłania negatywy skierowane do właściciela, dlatego może uratować nawet przed naprawdę potężnymi atakami;
  • kamień księżycowy - powszechne lekarstwo na złe oko;
  • kocie oko jest strażnikiem więzi małżeńskiej i ogniska, dlatego przede wszystkim pomaga uniknąć manii męża od żony.