Każdego roku jest wiele książek i filmów, w których głównymi bohaterami są bajeczne stworzenia, w szczególności wampiry. Chętnie uczymy się nowych historii, ale oczywiście nie wierzymy w istnienie postaci z bajek. Tymczasem niektóre z nich można znaleźć w prawdziwym życiu, na przykład wampirach. Z pewnością nie chodzi o krwiopijców, ale o ich kolegów z energetyki. Ich istnienie nie jest konieczne, aby udowodnić, prawdopodobnie zauważyłeś uczucie zmęczenia i spustoszenia po rozmowie z niektórymi ludźmi. Zgadzam się, to uczucie jest raczej nieprzyjemne. Jak uchronić się przed energicznym wampirem, a co najważniejsze, co odróżnia miłośników od jedzenia cudzej energii od innych ludzi?

Jak poznać wampira energetycznego?

Zanim porozmawiamy o tym, jak chronić się przed wampirami energetycznymi, konieczne jest zidentyfikowanie ich charakterystycznych cech.

 1. Widząc wampira energii, natychmiast chcę znaleźć sposób na pozbycie się go. Tacy ludzie są niezwykle nieprzyjemni w komunikacji, celowo wydobywają z siebie innych ludzi, lubią upokarzać, kpić i żartować zła, w środowisku internetowym tacy rozmówcy nazywane są "trollami".
 2. Wampiry energetyczne to straszne nudziarze, którzy nie mogą i nie chcą słuchać rozmówcy. Ale chociaż są bardzo zazdrośni i mściwi, nie będą "żywić się" swoim dawcą i będą starali się zredukować jego krąg komunikacji do minimum.
 3. Tacy ludzie po prostu lubią rozmawiać przez telefon, lubią ładować rozmówcę z jego problemami, bardzo trudno jest im się z nimi pożegnać - natychmiastowe wykroczenia zaczynają się "nie masz przyjaciół przez minutę".
 4. Powszechnie uważa się, że wampiry energetyczne mają zły wpływ na pracę technologii, nawet kwiaty nie rosną w ich domach.
 5. Wampiry energetyczne bardzo lubią duże skupiska ludzi, szczególnie, że lubią miejsca, w których najczęściej dochodzi do skandali.

Należy pamiętać, że każda osoba może od czasu do czasu otrzymywać energię od innej osoby i nie jest to powód, aby uważać go za wampira. Teraz, jeśli doładowanie odbywa się w sposób ciągły, a osoba nie ma już zdolności do odbierania energii w inny sposób, to jest jakikolwiek powód, aby nazwać go wampirem energetycznym i myśleć, jak się przed nim uchronić.

Jak radzić sobie z wampirem energetycznym?

Istnieje wiele sposobów ochrony przed wampirami energetycznymi, wszyscy ludzie są inni i dlatego każda metoda działa z jedną osobą, a tylko jedna metoda działa z drugą.

 1. Wiele osób interesuje kwestia radzenia sobie z wampirem energetycznym. Ale stwierdzenie tego pytania nie jest całkowicie poprawne - walka, czyli agresja i irytacja są nie do przyjęcia w kontaktach z wampirem, ponieważ potrzebuje on tylko tego od ciebie. Dlatego najlepiej byłoby unikać kontaktu z taką osobą iw żadnym wypadku nie można się sprzeciwić.
 2. Jeśli wiesz, jak komunikować się z ludźmi i mieć silną wolę, możesz spróbować tego sposobu na przeciwdziałanie: jeśli jesteś oskarżany o coś, nie pozwól, aby przeciwnik dokończył całą listę twoich braków, opowiedz nam o sobie (tak, jestem tak dobry jak ty pracować ze mną). W ten sposób wprawi Cię w zakłopotanie wampira, obniży jego program, a może zacznie współczuć z tobą. W każdym razie, aby zjeść od ciebie, jego pragnienie zniknie.
 3. Jak chronić się przed energetycznym wampirem? U ludzi uważa się, że nie można spojrzeć w oczy takiej osoby, i to jest prawdą, ponieważ oczy - rodzaj drzwi do źródła wewnętrznej energii, za pomocą bliskiego spojrzenia, najprostszy sposób na stłumienie woli innej osoby.
 4. Wszyscy znają tzw. "Zamkniętą postawę", gdy osoba siedzi (stoi) z skrzyżowanymi rękami i nogami. Bioenergetyka radzi sobie z tym pozować, gdy ma do czynienia z energicznym wampirem, ponieważ zamykasz obwód energii i nie pozwalasz, by energia się rozładowała.
 5. Są wampiry energii pasywnej (księżycowej), które nie wywołują konfliktu, ale tylko narzekają na swój los, ale po rozmowie z nimi czujesz się pusta. Z takimi ludźmi też jest mniej do komunikowania się, ale jeśli to się nie powiedzie, "lustro" wampira podczas komunikowania się. Na przykład skarżysz się na przyjaciela w teściowej (1,5 godziny jest namalowane, co jest takie złe), powiedz jej o podobnych problemach.
 6. Ochrona przed wampirem pomoże w wizualizacji. Wyobraź sobie, że rozmawiasz z taką osobą, jakby wokół ciebie była cegła i szkło (użyj materiału, który możesz sobie łatwo wyobrazić) nieprzeniknionej ściany.

Jak chronić się przed wampirem energetycznym?

Nie zawsze istnieje możliwość otwartej opozycji, a wampiry nie zawsze zabierają energię z rozmowy, niektóre wymagają dotyku, a inne po prostu muszą pozostać w miejscach, gdzie gromadzą się ludzie. Do biernej ochrony przed wampirami energetycznymi możesz nosić amulet lub amulet.

Wierni zbliżają się do kupionego krzyża w kościele. Możesz umieścić kawałek kryształu górskiego w małym pudełku i nosić go ochrona wampirów energetycznych sam. Uważa się również, że amulety koniczyny chronią przed wampirami. Od kobiet - srebrnego wisiorka, od mężczyzn - złota, gdy komunikuje się z poważnie chorymi pacjentami - wisiorka z ametystu i czerpania własnej negatywnej energii - wisiorek z granatu lub turkusu.

Czasami zaleca się używanie spisku z wampirami energetycznymi. Jego działanie jest podobne do auto-treningu, czyli dostrajasz ciało do pożądanej mody. Dlatego nie jest konieczne zapamiętywanie dokładnych fraz, nie mają one mocy rytualnej. Lepiej wymyślić formułę dla siebie i wymów ją rano (najlepiej w stanie medytacji) przed opuszczeniem domu.