Molokochay - To bardzo modny sposób, aby szybko schudnąć, znacząco i bez gotowania posiłków dietetycznych. W rzeczywistości cała utrata wagi na mleku jest w dniu wyładunku z napojem wyprodukowanym z herbaty i mleka. Herbata po angielsku - pomyślałaś, ale czy to cienka Angielka?

Zacznijmy od tego, że wymieniamy sposoby przygotowania mleka do odchudzania.

Gotowanie

Do przygotowania mleka potrzebujemy:

  • 1,5 litra mleka krowiego;
  • 4 łyżeczki. herbata (zielona, ​​czarna, owocowa lub ziołowa).

To wszystko.

Jeśli chodzi o wybór herbaty, wszyscy fani utraty wagi wiedzą, że zielona herbata sprzyja utracie wagi nawet bez mleka. To prawda, a faktycznie najbardziej akceptowalną opcją jest czysta zielona herbata.

Jednakże, jeśli wcześniej tego nie lubiłeś, na takie rozładowanie może mieć wpływ gwałtowny spadek ciśnienia, a nawet omdlenia. Połącz zieloną herbatę z czernią lub zorganizuj rozładunek na kolekcjach ziołowych, jagodowych lub owocowych, a powinieneś stopniowo przyzwyczajać się do zielonej herbaty. Istnieje kilka sposobów na przygotowanie mleka w proszku.

  1. Mleko rozgrzej do 70⁰, nalej tam 4 łyżeczki. herbatę, pozostawić na 20 minut. Następnie odcedź i skonsumuj.
  2. W przypadku drugiej metody, jak gotować mleko do utraty wagi, musimy zrobić liście herbaty. Parzymy liście herbaty w niewielkiej ilości wrzącej wody, nalegamy, a następnie wlewamy przefiltrowane liście herbaty do ciepłego lub zimnego mleka (to już kwestia gustu).
  3. Robimy porcje mleka: 1 łyżeczka. wlewamy herbatę do kubka, wlewamy 100 g wrzącej wody, pozwalamy parzyć, a następnie dolewamy około 150 g mleka.
  4. A sposobem na prawidłowe zaparzenie mleka w języku angielskim jest napełnienie ogrzanego kubka 1/3 mlekiem i 2/3 naparu herbacianego.
Korzyści

Uważa się, że mleko minimalizuje szkodliwe działanie kofeiny w herbacie, a herbata ułatwia wchłanianie mleka. Tak czy inaczej iw ciągu jednego dnia tracisz do 2 kg.

Molokochay ma działanie moczopędne, więc jednocześnie należy pić dużo wody (około 1,5 litra na dzień), aby zapobiec odwodnieniu.

Wypij filiżankę mleka powinno być co dwie godziny. W taki dzień postu normalizuje się metabolizm, oczyszcza krew i wątrobę, a także, oczywiście, schudnąć.

Taki rozładunek powinien odbywać się nie częściej niż raz w tygodniu. I we wszystkie inne dni - aby przestrzegać niskokalorycznego menu, nie można "siedzieć" na ludziach z niskim ciśnieniem krwi. Zagraża to utracie wydajności, zmęczeniu, omdleniu, utracie siły.

Niemożliwe jest również zaryzykowanie tych, którzy mają problemy z nerkami. Po prostu nie tolerują takiej dawki mleka.

Oczywiście, w żadnym przypadku nie powinieneś uciekać się do tego typu utraty wagi u osób z nietolerancją laktozy. Herbata pomaga w asymilacji, ale nie tak bardzo.

Nie zaleca się stosowania mleka i osób cierpiących na choroby pęcherzyka żółciowego, a także ryzyka związanego z innymi rodzajami wyładowań. Awarie zasilania (a dzień rozładunku - to właśnie niepowodzenie zwykłego sposobu życia) prowadzi do stagnacji żółci.

Szkodliwy

Ale nie wszystko jest takie gładkie.

Okazuje się, że mleko i herbata nie tylko się neutralizują, ale także pozbawiają nas korzyści obu produktów. Mleko jest źródłem wapnia, a herbata nie pozwala na wchłanianie wapnia. Cóż, pomyśl, jeden dzień bez wapnia w imię utraty wagi!

jak zrobić mleko

Jednak wapń po prostu nie rozpływa się w niepamięć. Osadza się na ściankach naczyń krwionośnych, czyni je odpowiednio sztywniejszymi i mniej elastycznymi, odpowiednio, nadaje impet rozwojowi masy nieprzyjemnych chorób, w tym miażdżycy.

Z powodu dodania mleka do herbaty zwiększa się ilość substancji rakotwórczych w samej herbacie. Jest też obarczona rakiem i bardzo szybkim rozwojem choroby, zwłaszcza jeśli mówimy o fanach mleka.

A poza tym warto zastanowić się, jaki rodzaj utraty wagi. Działanie moczopędne oznacza, że ​​tracimy wodę, ale nie tłuszcz. Czy woda naprawdę nam przeszkadza?