Pomimo faktu, że we współczesnym świecie urządzenia stają się coraz bardziej znaczące każdego dnia, wiele osób nadal je obserwuje tradycje przodkowie. Zaledwie kilka dekad temu znaczącą postacią w każdym mieszkaniu było brownie. Ludzie szanowali go i dbali o niego pod każdym względem, ponieważ wierzyli, że niewidzialny duch jest stróżem ogniska domowego. Chociaż wiele zmieniło się w życiu, wielu ludzi wciąż wierzy w inny świat.

Jak zaprzyjaźnić się z brownie?

Często w trudnych sytuacjach ludzie zwracają się do niewidzialnych sił po pomoc. Niewidzialny właściciel jest odpowiedzialny za szczęście i bezpieczeństwo domu, dlatego ważne jest znalezienie wspólnego języka z nim. Zły lub dobry duszek zależy bezpośrednio od zachowania właścicieli. Jeśli często przysięgają, nie zachowują porządku, to niewidzialny duch będzie agresywny i brudny.

Istnieje kilka zaleceń, jak być przyjaciółmi z brownie:

 1. Kochają, gdy gospodarze rozmawiają z nimi i robią to z szacunkiem. Nazwij to jako "właściciel" lub, w skrajnych przypadkach, "dziadek".
 2. Pamiętaj, aby karmić brownie różnymi smakołykami. Uwielbia słodycze, pierniki, ciastka itp. Dlatego, aby znaleźć kontakt, zawsze zostawiaj coś jadalnego na stole. Od czasu do czasu umieść szklankę mleka na stole lub rogu. Co najmniej raz na sześć miesięcy gotujcie specjalnie dla brownie.
 3. Niewidzialny mistrz ma swoją ucztę. 28 stycznia nasi przodkowie obchodzili urodziny goblina. W tym dniu zaleca się gotować dla ducha przekąsek. Najważniejsze, że w przygotowanym naczyniu nie było mięsa.
 4. Nigdy nie zostawiaj na stole noży i innych ostrych przedmiotów, ponieważ mogą je zniszczyć. W rezultacie dom nie będzie w stanie oprzeć się negatywnemu wpływowi różnych złych duchów.
 5. Kot często bawi się ciastem, więc dzięki jego zachowaniu możesz określić, w jakim jest nastroju. Jeśli zwierzę jest spokojne, duch jest spokojny.
 6. Prezenty takie jak perfumy, zwłaszcza miękkie zabawki, różne biżuterię, monety i inne błyszczące przedmioty. Daj mu specjalne pudełko i umieść w odosobnionym miejscu. Tam wkładasz wszystkie prezenty na ciasteczka.

Jeśli przy użyciu wszystkich metod, aby poprawić relacje z brownies nie wyszło, to możesz się go pozbyć. Aby to zrobić, potrzebujesz miotły do ​​zamiatania wszystkich narożników w domu, mówiąc te słowa:

"Zamiatam, wypędzę cię, złośliwy, obcy goblin!"

Rób te rytuały codziennie przez tydzień, z wyjątkiem piątku. Po tym czasie nie warto pozostać przez dłuższy czas bez wsparcia właściciela domu, dlatego warto zadzwonić w nowym. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest 10 lutego. Po zachodzie słońca do północy otwórz okno, powiesić biały ręcznik na parapecie i powiedz 3 razy:

"Duch wuja-domu, mistrz-ojciec, przyjdź na nasz bogaty dziedziniec dla szczęścia, zdrowia, radości, bogactwa."

Po chwili zdejmij ręcznik i zamknij okno. Na stole wstaw orzeźwienie na noc i powiedz:

"Zjedz zdrowie dla ciebie i naszej rodziny, dziadka-sąsiada."

Jak cajole houseman podczas przenoszenia?

Aby wszystko było dobrze w nowym miejscu, musisz koniecznie zabrać ze sobą goblina, gdy zmienisz miejsce zamieszkania. Jeśli nie zostanie to zrobione w nowej lokalizacji, mogą pojawić się różne problemy i problemy. jak cajole brownie w mieszkaniu Aby udobruchać brownie, skorzystaj z następujących zaleceń:

 1. Weź stary but, zrobi to zwykły but. Połóż to pod łóżkiem i poproś o brownie, aby pójść z tobą. W dniu przeprowadzki włóż buty do torby, zamknij je i nie otwieraj, dopóki nie znajdziesz się w nowym miejscu.
 2. Możesz umieścić tenisówki w drzwiach i wypowiadać te słowa:

  "Domovushechka-gospodyni domowa, poszliśmy do nowego domu, będziemy żyć bogato".

  Podczas przenoszenia, weź ze sobą trampki.
 3. Przodkowie przewieźli brownie na miotle. Aby to zrobić, umieść go w centrum domu i przywołaj ducha. Następnie umieść miotłę pod pachą i możesz się ruszać.