Najbardziej zdrowa utrata masy ciała jest stopniowa, mówią lekarze. Ale czasami w życiu zdarzają się sytuacje, w których trzeba bardzo szybko schudnąć, w ciągu zaledwie kilku dni. I nie wszystkie kobiety wiedzą, jak pilnie schudnąć i nie powodują znaczących szkód zdrowotnych. Aby to zrobić, nie trzeba całkowicie odmówić jedzenia, wystarczy wybrać odpowiednią dietę.

Jak pilnie schudnąć w domu?

Jeśli nie masz czasu na zabiegi kosmetyczne, saunę i siłownię, możesz samemu pozbyć się tych dodatkowych kilogramów. Jeśli pilnie potrzebujesz schudnąć w domu, powinieneś słuchać następujących zaleceń:

  • zacznij biegać rano, ćwiczyć, iść do pracy i pracować pieszo;
  • oczyścić przewód pokarmowy herbatami ziołowymi i suplementami diety, zwiększy sprawność jelit i zwiększy tempo przemiany materii;
  • kilka razy w tygodniu można wziąć kąpiele odchudzające z solą morską i ziołami, przydaje się również masaż za pomocą sztywnej rękawicy do masażu;
  • Czy okłady z folii polietylenowej, pod którą można zastosować krem ​​do utraty wagi;
  • przestań jeść przed telewizorem i dla przez komputer ;
  • zmniejszyć ilość soli w spożywanej żywności i zwiększyć ilość zużywanej wody do 1,5 litra na dzień.

Najskuteczniejsze diety, aby szybko schudnąć?

Najszybszym i gwarantowanym sposobem odchudzania jest dieta. Kursy ekspresowe, wymienione poniżej, pozwalają stracić do 10 kg na tydzień. Ale taka dieta jest ogromnym obciążeniem dla organizmu, więc nie powinna trwać dłużej niż 7 dni.

  1. Popularna dieta Hollywood została stworzona na bazie owoców morza. Cukier, sól, tłuszcze są wyłączone z diety, a jaja, owoce i warzywa są dozwolone. Jedzenie jest gotowane na parze.
  2. Na diecie kefirowej menu kefir. Musisz jeść 6 razy dziennie, co 2 godziny. Rano - zielona herbata bez cukru, sałatka z marchwi. schudnąć w ciągu tygodnia Na poranny kefir z przekąskami i jabłko. W porze lunchu kawałek chudego mięsa, suszone śliwki . W południe jabłko. Na obiad - kefir.
  3. Pilnie schudnij w ciągu tygodnia, możesz przy pomocy diety gryki. W ciągu 7 dni traci się około 10 kg masy ciała w ciągu 7 dni. Możesz jeść tylko grykę, możesz z kefirem. Kasze nie są gotowane i gotowane na parze z wrzątkiem przez noc. Napoje są ważnymi zielonymi i ziołowymi herbatami, czystą wodą.
  4. Głównym składnikiem diety kapusty jest jedno warzywo. Istnieją kapusty w postaci gotowanej lub duszonej z minimalną ilością soli i oleju roślinnego. Do menu możesz dodać mleko i produkty mleczne.