Uważa się, że można zostać czarownicą nie tylko ze względu na obecność pewnych zdolności magicznych od momentu narodzin, ale także z własnej woli. Ale aby odnieść sukces na tej ścieżce, dziedzicznych przywódców i wszystkich innych, musisz wiedzieć, jak rozwinąć umiejętności czarownicy i podjąć wiele wysiłków.

Jak rozwinąć wrodzone zdolności czarownicy?

Na pierwszy rzut oka są dwa proste, ale w rzeczywistości niezwykle złożone ćwiczenia, które pomogą magiczne zdolności Czarownice są silniejsze i bardziej wyraziste.

  1. Koncentracja . Weź świecę i zapal ją na ciemny wieczór, po prostu upewnij się, że w pomieszczeniu nie ma przeciągów, jeśli płomień się waży, ćwiczenie będzie bardzo trudne. Następnie usiądź na krześle naprzeciwko świecy, zamknij oczy i postaraj się zrelaksować. Po 2-3 minutach otwórz oczy i spójrz na najjaśniejszą część płomienia świecy, staraj się nie odrywać od niej oczu tak długo, jak to możliwe. Uważa się, że osiągnąłeś maksimum koncentracja , kiedy możesz przez 3 minuty, bez mrugania spojrzeć na płomień, a jednocześnie nie myśleć o niczym innym niż wykonanie tego zadania.
  2. Niewyraźny widok . Aby rozwinąć tę umiejętność, wiedźma musi wziąć 3 świece i ułożyć je tak, aby jedna stała bezpośrednio przed jej twarzą, a dwie pozostałe wokół ramion (odpowiednio z prawej i lewej strony). Najpierw skoncentruj się na płomieniu świecy przed sobą, przytrzymaj oczy przez co najmniej 1 minutę, a następnie spróbuj wyostrzyć wygląd. Znakiem, który ci się udało, będzie to, że zobaczysz dwie świece boczne w tym samym czasie, a płomień tego, który stoi przed tobą, zamazuje się. Powtarzaj ćwiczenie kilka razy wieczorem, aby uzyskać najlepsze wyniki.