W ciągu ostatniego dziesięciolecia znacznie wzrosło zainteresowanie postrzeganiem pozazmysłowym, więc obecnie wiele książek, programów telewizyjnych jest publikowanych na ten temat, a regularnie publikowane są dyskusje na temat niezwykłych możliwości osoby w periodykach i Internecie. Wszystko to tworzy agiotage wokół tematu, który dotyczy tego, czy można się rozwijać w sobie zdolności pozazmysłowe . W rzeczywistości ludzie, którzy praktykują magię od wielu lat, mówią, że wszyscy ludzie od urodzenia mają taki dar, ale tylko nieliczni zauważają to i zaczynają się rozwijać, osiągając pewne szczyty.

Jak rozwinąć zdolności pozazmysłowe za 2 tygodnie?

Na początek rozważ kilka wskazówek, które pomogą Ci przez krótki czas zobaczyć pierwsze wyniki.

Jak odkryć w sobie zdolności pozazmysłowe:

  1. Po pierwsze, oczyść swoją wewnętrzną energię, pozbądź się negatywu. Ważne jest osiągnięcie harmonii i pacyfikacji w sobie. W tym celu możesz użyć medytacja .
  2. Nie mów nikomu o swoim treningu, ponieważ to wciąż tajemnica.
  3. Poniższe ćwiczenia dla rozwoju umiejętności pozazmysłowych muszą być wykonywane codziennie. W przeciwnym razie nie można liczyć na szybki wynik.
  4. Umiejętności magiczne muszą być używane tylko dla dobra ludzi lub mogą zniknąć.
  5. Przeczytaj dużo literatury na temat medycyny pozazmysłowej, ponieważ teoria nie jest mniej ważna niż praktyka.

Jak rozwinąć zdolności pozazmysłowe - ćwiczenia

  1. Ćwiczenie do percepcji aury . Aby nauczyć się odczuwać aurę osoby za pomocą rąk, wykonaj następujące czynności: usiądź prosto i staraj się maksymalnie zrelaksować. Unieś ręce na boki, tak aby między dłońmi, które powinny być równoległe do siebie, wynosiła około 30 cm, powoli zmniejszaj i rozsuwaj dłonie, a po chwili poczuj ciepło i obecność elastycznego ciała. Po jakim czasie będzie to uczucie rozwój ćwiczeń o zdolnościach pozazmysłowych bardzo jasny, co pozwoli poczuć biopole otaczających ludzi.
  2. Ćwicz ze zdjęciem . Zrób dwa zdjęcia przedstawiające zmarłego i żywą osobę. Zamknij oczy, uwolnij się od obcych myśli i skup się. Połóż dłoń na zdjęciu i poczuj, jaką energię nosi, a następnie powtórz to samo z innym zdjęciem. Wrażenia żywej i martwej energii muszą być różne.
  3. Ćwicz intuicję . Intuicja odpowiada na półkuli, która jest przeciwna do ramienia roboczego, to znaczy prawica powinna rozwinąć lewą półkulę i odwrotnie. Wyzwaniem jest nauczyć się pisać ręką, co jest niewygodne.