Nie jest tajemnicą, że ludzki mózg działa tylko o 10% i ćwiczy jasnowidzenie pomaga rozszerzyć te granice. Prawdziwy sposób na osiągnięcie takich unikalnych umiejętności, o których reszta może tylko marzyć! Pomimo tego, że obecnie wielu ludzi jest sceptycznie nastawionych do jasnowidzenia, teraz nie jest tak trudno znaleźć kursy, w których uczą się poszerzać swoje możliwości. Najważniejsze to nie dostać się do szarlatanów, ale do prawdziwej szkoły jasnowidzenia, a wtedy będzie można mówić o rzeczywistości takich zmian.

Jak się uczyć jasnowidzenia?

Nie jest tajemnicą, że przed określeniem i aby otworzyć dar jasnowidzenia , ważne jest, aby wiedzieć, czy w ogóle warto to robić. Różni ludzie mają zdolność odkrywania unikalnych umiejętności - niektórzy z łatwością zaczynają przewidywać przyszłość po kilku szkoleniach, podczas gdy inni otrzymują tylko w wyniku długich lat pracy.

Ponadto każda umiejętność jest inna: niektóre są genialne zgadywanie na kartach inni są traktowani rękami, podczas gdy inni czytają informacje z przedmiotów. Możliwe, że po prostu nie określiłeś swoich skłonności i nie spróbujesz złamać jednych drzwi, gdy masz otwarte inne drzwi.

Postaraj się ustalić, który ze sposobów komunikowania się ze światem jest ci bliższy - prawdopodobnie twoje umiejętności będą leżeć gdzieś w jego ramach:

  1. Wizualno - wizualna percepcja.
  2. Kinestetyczny - wrażenia smakowe, zapachowe i dotykowe.
  3. Audial - percepcja dźwięków.
  4. Dyskretny - percepcja za pomocą symboli.

W każdym razie nauczanie jasnowidzenia w domu jest długim i kłopotliwym biznesem, a nie można osiągnąć wielkiego sukcesu bez mentora, chyba że masz naprawdę wyraźne zdolności.

jasnowidzenie

Jasnowidzenie: rozwój, trening, praktyka

Bez względu na to, ilu sceptyków nie uśmiecha się nad lekcjami jasnowidzenia, nie potrafią wyjaśnić takich elementarnych rzeczy, jak niesamowite możliwości osoby w sytuacji zagrożenia. Zdarzają się przypadki, kiedy ludzie skaczą na dwumetrowym płocie z jednej muchy, uciekając przed wściekłym psem biegnącym za nimi. To po raz kolejny potwierdza, że ​​dana osoba może zrobić znacznie więcej, niż myśli.

Nie wiesz, jak otworzyć dar jasnowidzenia? Sprawdź siebie: wyobraź sobie osobę blisko ciebie, która nie jest blisko ciebie i spróbuj mentalnie zobaczyć, gdzie jest teraz, co robi. Następnie zadzwoń do niego i zapytaj - aby porównać wynik. Jeśli praktycznie zgadłeś, zdecydowanie musisz rozwinąć umiejętności.