Huk podkreśla fryzurę i wyraża indywidualność właściciela. Uważa się, że grzywka pasuje do dziewcząt o prostych i gęstych włosach. W każdym razie decyzja o odcięciu grzywki jest odważnym eksperymentem. Oczywiście najlepiej jest zwrócić się do profesjonalistów w tej sprawie, ponieważ pomogą one wybrać odpowiednią formę i zrobią wszystko wyjątkowo dokładnie i pięknie. Czy można wyciąć grzywkę? Jeśli chcesz poświęcić czas i cierpliwość na to żmudne zadanie, dlaczego nie? O opłacalności tej metody zmiany obrazu i nie można mówić. O tym, jak możesz pięknie wyciąć sam wybuch, powiemy ci w tym artykule.

Jak płynnie ciąć sobie grzywkę: podstawowe zasady

Po pierwsze, aby delikatnie odciąć grzywkę, potrzebne są profesjonalne nożyczki fryzjerskie, spinki do włosów i grzebień z rzadkimi zębami.

Po drugie, strzyżenie należy przeprowadzać w jasnym świetle - bardzo nieprzyjemne będzie dopuszczenie do przeoczenia i wykrycie go dopiero po wyjściu z domu.

Po trzecie, włosy, które zamierzasz ciąć, muszą być wilgotne. Żaden prawdziwy fryzjer nie będzie podstawą fryzury do włosów suchych, ponieważ z pewnością okaże się nierównomierna.

Po czwarte, ponieważ mokre włosy prostują się szybciej niż suche włosy, zawsze należy je ciąć z marginesem około 1 cm, gdy włosy zostaną wysuszone i ułożone, długość ta "zakryje" ich objętość.

Jak wyciąć gładki huk?

Tworzą równoległe rozstania i oddzielne przyszłe grzywki od innych włosów. Szerokość grzywki powinna być równa szerokości twojego czoła. Ile włosów rozdzielić - kwestia gustu. Możesz ogolić grzywkę od samego początku i możesz pozostać w bardziej klasycznej wersji. Gęstość włosów powie Ci odpowiedź na to pytanie. Odłóż pozostałe włosy i zabezpiecz je spinaczami. Chelku nasheshite twarz. Oddziel pasmo i rozciągnij go dwoma palcami. W odległości tuż poniżej linii czoła, wyciąć długość. Nożyczki należy trzymać pod kątem 45 °, aby ostrza nie zsunęły się z włosów. Powtórz to samo z resztą masy włosów, koncentrując się już na długości cięcia. Linia Bang musi być ściśle pozioma. Ostrożnie przeczesaj grzywkę grzebieniem. Teraz, trzymając nożyczki pod kątem 90 °, usuń zagięcia utworzone podczas ścinania. Wciśnij huk do czoła, aby sprawdzić, jak gładka jest linia. Po osiągnięciu pożądanego rezultatu osusz i rozmieść grzywkę. Popraw to. W razie potrzeby, kształtuj grzywkę, trzymając nożyczki równolegle do włosów i obcinając włosy.

Jak samemu podciąć skos?

как подстричь косую челку самостоятельно

W domu można zrobić taki huk. Proces cięcia jest bardzo podobny do poprzedniego. Przygotuj włosy tak, jak chcesz do prostych, nawet grzywki. Oddziel duże pasmo środkowe bez wpływu na resztę. Przyciąć włosy ukośnie. Bardzo ważne: należy odciąć od dołu, trzymając nożyczki pod kątem 45 °. Zrób śmiałe "mokre" frezowanie. Aby to zrobić, podziel grzywkę na małe pasma (w sumie około 10). Wypełnij każdy pod różnymi kątami. Im ostrzejsze będzie cieniowanie, tym ciekawsza i bardziej efektywna będzie twoja grzywka.

Jak samemu podciąć podarte brzegi?

Jeśli mówić w skrócie, należy połączyć fryzurę prosto grzywkę i przerzedzenie skośne. Te ostatnie powinny być tak agresywne, odważne i wyraziste jak to tylko możliwe - nie żałujcie sobie włosów. Ten huk z pewnością ozdobi kolorystykę - kilka pasm o innym odcieniu ożywi twoją fryzurę. Istnieje wiele sposobów stylizacji takiego piękna - eksperymentowanie, podkreślanie poszczególnych pasm za pomocą wosku do włosów i czesanie włosów w jednym kierunku. W tym przypadku mile widziany jest "kreatywny bałagan" na głowie.