Podano zalecenia dotyczące wyboru grzywki, teraz powinieneś porozmawiać o tym, jak wyciąć grzywkę.

Jak prawidłowo i pięknie kroić prostą grzywkę?

Najczęstszym typem huku, który zawsze ma znaczenie, są proste uderzenia. Porozmawiamy o tym, jak prawidłowo ciąć prosto grzywkę. W dzisiejszych czasach bardzo popularne są wydłużone grzywki pokrywające linię brwi. Aby dodać objętość do takich uderzeń, wystarczy przekręcić go za pomocą szczotkowania.

Cięcie prostych grzywek jest bardzo proste, wystarczy podać płaską linię obrzeży grzywki. Proste grzywki zwykle obcinane na mokrych włosach:

 1. Trzeba wziąć pasmo grzywki, określić jego szerokość, która powinna kończyć się zewnętrznymi liniami brwi.
 2. prawidłowo wyciąć proste grzywki 1
 3. Następnie użyj nożyczek, aby wyciąć w poziomie pasmo o wymaganej długości. Proste grzywki muszą być przycięte na trzy sekcje, ale jeśli włosy są cienkie, wystarczą dwa. Podczas cięcia każdą część należy rozebrać. Każde kolejne pasmo musi zostać przycięte o 1 mm dłużej. Ta sztuczka pozwoli ci kontynuować układanie grzywki bez żadnych problemów. Grzywka musi być cięta o 1-1,5 cm dłużej niż pożądana długość, ponieważ grzywka "odbija się" po wyschnięciu. Lepiej przyciąć suche pasma.
 4. prawidłowo wyciąć proste grzywki 2
 5. To wszystko, pozostaje tylko wyrównać nieprawidłowości.
 6. prawidłowo wyciąć proste grzywki 3
 7. W obecności cienkich nożyc, możesz spuścić grzywkę, aby była bardziej wspaniała. Jeśli nie ma takich nożyczek, lepiej nie eksperymentować.
 8. prawidłowo wyciąć proste grzywki 4

Trzymając się reguł i tajemnic, jak prawidłowo, płynnie i pięknie ciąć proste grzywki, możesz bez niczyjej pomocy uczynić piękniejszą fryzurę.

Jak ciąć ukośne grzywki w domu?

Następnie porozmawiamy o tym, jak prawidłowo ciąć ukośne grzywki w domu. Dziś fryzura, której elementem jest ukośne grzywki, jest u szczytu popularności. Dzięki tej pomocy dziewczęta o różnych twarzach mogą stworzyć swój niepowtarzalny wizerunek, a także podkreślić swoją indywidualność.

Aby wykonać ukośny huk w domu, musisz:

 1. Lekko nawilżone włosy należy podzielić na trzy części, zaczynając od rozstania, czyli najpierw uformować prostą część w środku, a następnie dwa kolejne od środka głowy do skroni. Wszystkie pozostałe włosy powinny być pchnięte nożem, aby nie przeszkadzały.
 2. prawidłowo wyciąć ukośne grzywki 1
 3. Następnie musisz zdecydować, która strona ma być długa i na jakim poziomie powinna być.
 4. prawidłowo wyciąć skośny huk 2
 5. Następnie zaczynając od strony, w której grzywka powinna być krótka, potnij włosy skośnie, ale nie zapomnij o pozostawieniu zapasów około 5 mm.
 6. prawidłowo ciąć ukośne grzywki 3

Jeśli zastanawiałeś się, jak pięknie wyciąć poszarpany, skośny huk, pamiętaj, że styliści używają małej sztuczki. Obejmują krawędź ukośnych włosów i przecinają je zygzakiem. Długość i szerokość końcówek powinna wynosić 5 mm. Często dziewczęta zmagają się z problemem, w jaki sposób wyciąć długie, grube ukośne frędzle. Aby nieco zmniejszyć grubość, konieczne jest wykonanie małego pasma, aby między palcami a czubkami włosów powstał trójkąt. Następnie obetnij włosy wzdłuż palców. Takie działania powinny być powtarzane podczas całej grzywki. Po tym, musisz zrobić zgłoszenia, używając specjalnych nożyczek. Pod koniec grzywki należy wysuszyć i położyć suszarkę do włosów. Będzie też miło, jeśli podświetlisz gąbki żelem.

Jeśli dziewczyna nigdy nie nosiła takiego elementu fryzury, to będzie to wystarczająco trudne, aby zrobić to dobrze, nawet jeśli wiesz, jak pięknie przyciąć huk. Zasadniczo w praktyce będzie to bardzo trudne bez błędu.