Wcześniej czy później każda para ma pytanie - jak możesz zróżnicować swoje życie seksualne? Lata wspólnego życia nie wpływają na najbardziej intymny sposób w intymnych związkach, ostrości i poczuciu nowości. Jeśli ty i twój partner czuliście, że nadszedł czas, aby wstrząsnąć sprawami i urozmaicić wasz związek, to ... wibratorem, który wam pomoże. Korzystanie z tej zabawki pomoże zmienić ideę seksu i sprawić, że świat będzie dostępny. erotyczne fantazje .

Używanie wibratorów lub wibratorów ma wiele zalet dla każdej kobiety. Zwróćmy uwagę na ten ważny moment:

  1. Głębokość penetracji wibratora i ruchu jest regulowana ręcznie, dzięki temu kobieta otrzymuje delikatny masaż genitaliów. Mięśnie zawsze będą w dobrej formie.
  2. Korzystając z pomocy asystenta seksualnego, nie możesz otrzymać w prezencie niechcianej ciąży lub chorób przenoszonych drogą płciową.
  3. Razem ze swoim partnerem zanurzysz się w świat niezapomnianych doznań i uzyskasz nowe przyjemne emocje.
  4. Jeśli twój mężczyzna nie znosi długich stosunków seksualnych i dostaje orgazm przed wami wibrator może pomóc mu doprowadzić wszystko do pożądanego celu.

Jak wybrać wibrator?

Jak wybrać wibrator? Z takim pytaniem na pewno natkniesz się, gdy znajdziesz się w specjalnym sklepie na tę rzecz. Wibratory są podzielone na odbyt i pochwę, dlatego na początek ważne jest określenie miejsca użycia. Ponadto mają najbardziej zróżnicowany kształt, długość, grubość, kolor i rozmiar.

Który wibrator lepiej wybrać? Przy takiej różnorodności trudno nie być zdezorientowanym, ponieważ każdy model ma swoje zalety i wady, więc wybór "twojej" rzeczy nie jest tak prosty. Kupując, zadaj sobie następujące pytania:

  1. Czy zabierasz zabawkę dla siebie lub dla siebie z partnerem?
  2. Czy chcesz zasilany bateryjnie lub elektryczny wibrator?
  3. Jakie wibracje lubisz bardziej?
  4. Określ, jaki poziom hałasu będzie dla Ciebie optymalny.
  5. Aby stymulować, który plan chcesz kupić wibrator?

Jaki materiał lepiej wybrać wibrator? Ważną zaletą nowoczesnych wibratorów jak wybrać wibrator jest ich zwartość. Urządzenia elektryczne są uważane za urządzenia wyższej jakości niż akumulatory. W celu stymulacji zewnętrznej łechtaczki wiele kobiet preferuje wibratory sztywne z tworzywa sztucznego, a w przypadku penetracji wewnętrznej miękkie wibratory wykonane z silikonu są uważane za bardziej skuteczne. Niestety, nie ma uniwersalnych wibratorów, ale możesz spróbować szukać modeli odpowiednich zarówno do stymulacji zewnętrznej, jak i penetracji.

Teraz, gdy powiedzieliśmy ci, jakie zasady musisz przestrzegać przy wyborze wibratora, możesz wybrać odpowiedni produkt erotyczny dla Ciebie.