Seks bez kulminacji tego procesu nie może być nazwany sztuką intymności. W końcu cały zakres uczuć partnerów przekazywany jest podczas uprawiania miłości. Jak wiecie, dla kobiet stosunek to nie tylko fizyczne zjednoczenie ze swoim partnerem, ale także emocjonalne, duchowe. W związku z tym pytanie "Jak doświadczyć orgazmu dla kobiety?" Powstaje. W końcu nie wszyscy są w stanie cieszyć się coitus z wielu różnych powodów. Porozmawiajmy bardziej szczegółowo o tajemnicach orgazmu.

Dlaczego kobieta nie ma orgazmu?

Ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystkie kobiety w wieku poniżej 30 lat mogą w pełni zanurzyć się w świecie przyjemności. Tak więc, przerażające statystyki medyczne mówią w tym wszystkim około 40% pięknych kobiet lub rzadko lub nigdy nie doświadczyłem orgazmu. Najczęstszym problemem jest fizjologia, jawne lub ukryte choroby (zapalenie pęcherza moczowego, endometrioza , waginizm, itp.)

Czy możliwy jest orgazm dla kobiet w ciąży?

Odpowiedź jest prosta: możesz, a nawet potrzebujesz. W końcu pozytywne emocje matki (hormony radości: enkifalina i endorfiny) będą miały dobry wpływ na stan płodu. Pamiętaj jednak, że 3 tygodnie przed spodziewaną datą urodzenia dziecka od płci muszą zostać porzucone. Wynika to z faktu, że w tym przypadku orgazm może spowodować walkę .

Jak spróbować orgazmowej dziewczyny?

Aby wprowadzić nowe uczucia w swoje życie, postępuj zgodnie z tymi wskazówkami:

  1. Urzeczywistnij swoją wyjątkowość. Porzuć kompleksy i wychowanie Puritan, gdy jesteś sam ze swoim partnerem.
  2. Nikt, ale ty tak bardzo pokochasz swoje ciało. Zapomnij o samokrytyce. Wystarczy, aby obniżyć poczucie własnej wartości.
  3. Zadbaj o wzmocnienie mięśni intymnych. Liczba ćwiczeń Kegel korzystny wpływ na mięśnie pochwy, niektóre sąsiednie mięśnie. Co więcej, zapewniają one prawidłową pracę absolutnie całego kobiecego układu rozrodczego, i to jak spróbować orgazm dziewczyny zwiększa intensywność orgazmu.
  4. Zarejestruj się w grupie fitness. Nie wystarczy zwracać uwagę na mięśnie intymne, istnieje duże prawdopodobieństwo, że doświadczysz orgazmu. Kiedy wzmacniasz mięśnie całego ciała. Zwróć uwagę na te ćwiczenia, które wpływają na ton całego gorsetu mięśniowego.
  5. Moc. Jak doświadczyć silnego orgazmu? - to, co jesz, wpływa na twoje uczucia seksualne. Włącz do diety zbóż, świeżych warzyw, niskotłuszczowych pokarmów białkowych, owoców, a następnie możesz mieć pewność, że w łóżku poczujesz dotyk partnera ze wszystkimi włóknami swojej duszy.