Relacja między kobietą wolną a żoną może trwać latami. I niewierny małżonek, sytuacja ta jest zwykle dość satysfakcjonująca, czego nie można powiedzieć o kobiecie, która najprawdopodobniej marzy o rodzinie i dzieciach. W tym przypadku często ma pytanie - jak zachowywać się właściwie z żonatym mężczyzną, aby opuścił rodzinę.

Jak zachowywać się właściwie z żonatym kochankiem?

Według statystyk, długie lub niezbyt intrygi prowadzą większość żonatych mężczyzn. Ale ponieważ ich głównym celem jest tylko zadowolenie z fizycznej atrakcji, "aby zmienić konie na promie" żonaci mężczyźni się nie spieszą. I nie wiadomo, kto w tym przypadku był szczęśliwszy - ten, który został porzucony po jednej nocy, lub ten, który przez lata czeka, aż ukochana opuści rodzinę.

Jedną z najczęstszych technik kobiecych, która ma na celu popchnąć rozwód małżonkę, jest szantaż. Pani może "odzwyczaić się od ciała" lub zerwać ze swoim kochankiem, dopóki nie opuści rodziny. U niektórych mężczyzn to działa, ale istnieje ryzyko, że kochanek po prostu przejdzie na inny.

Druga skuteczna technika polega na zorganizowaniu dla człowieka najbardziej komfortowych warunków. Pani w tym przypadku powinna lepiej niż prawna żona gotować, patrzeć, uprawiać seks. Ale jeśli człowiek zrozumie, że w każdym razie, pojawia się uzależnienie i po roku lub dwóch kochanka wywoła takie same emocje, jak żona w tej chwili, jest mało prawdopodobne, aby się rozwieść.

Jeden z przykładów udanej hodowli człowieka z legalną żoną jest powszechnie znany. Oto historia Anny Boleyn i Henryka VIII. Przez kilka lat Anna z powodzeniem wspierała pasję króla, ale nie nawiązała z nim intymnej więzi. Ostatecznie, po otwartym konflikcie z kościołem i częścią europejskich monarchów, Henryk rozwiódł się. Jednak ukończenie tej historii miłosnej jest dalekie od bezchmurności - po rozczarowaniu ukochanego króla oskarżył Annę czary i wykonał ją.

Wniosek z tego wszystkiego jest prosty - zbudowanie szczęścia na łzach innej kobiety nie jest tego warte. Oczywiście zdarza się również, że istnieją naprawdę dwie połówki, rodzime dla duszy i ciała. I żyją długo i szczęśliwie. Ale w tym przypadku nie tylko kobieta, ale i jej kochanek dąży do stworzenia rodziny.