Inny świat interesował się różnym czasem historii. Ludzie wierzący w Boga są pewni, że każda osoba ma swojego własnego anioła stróża, który jest orędownikiem przed mocarstwami wyższymi. Zamyka się od różnych problemów, a także pomaga radzić sobie z różnymi testami podczas życia. Zainteresowanie tym, jak dowiedzieć się, co zawsze istniał anioł stróż. Ważne jest, aby pamiętać, że istnieją nawet niewidoczni adwokaci dla osób, które nie chodzą kościół . Każda osoba ma możliwość zdobycia informacji o swoim opiekunie, a nawet o swoim nazwisku.

Jak poznać swojego anioła stróża przez datę urodzenia?

Aby nawiązać kontakt z niewidzialnym obrońcą, musisz dowiedzieć się więcej o nim. Najpierw określamy wiek anioła, który należy dodać do numeru urodzenia 4. Na przykład, jeśli dana osoba urodziła się w dniu 8, ma 12-letniego obrońcę. Warto zauważyć, że anioł nie starzeje się.

Teraz zastanówmy się, jak poznać płeć i charakter ludzkiego anioła stróża. Aby to zrobić, po prostu dodaj wszystkie cyfry daty urodzenia. Na przykład, jeśli dana osoba urodziła się 11.08.1989, to okazuje się, że 8 + 1 + 1 + 1 + 9 + 8 + 9 = 37 = 3 + 7 = 10 = 1 + 0 = 1. W rezultacie mamy numer anioła - 1. Ponieważ jednostka jest nieparzysta, oznacza to, że anioł jest kobietą, a jeśli wartość jest równa, to jest męski. Pozostaje tylko dowiedzieć się charakterystyki swojego obrońcy.

Jak się dowiedzieć, jaki masz anioła stróża - interpretacja znaczeń:

1 - święty anioł. Taki obrońca jest najbardziej aktywnym i niezawodnym, który nawet bez modlitwy przychodzi na ratunek.

2 - anioł światła. Tacy asystenci mają wielkie białe skrzydła i całują swoje ładunki w momencie narodzin, co objawia się w postaci piegów lub różnych znamion. Musisz komunikować się z takimi aniołami poprzez sny lub lustra.

3 - Anioł powietrza. Niewidzialni obrońcy pojawiają się jako niezwykłe dźwięki przypominające szelest liści. Aby otrzymać pomoc, musisz stale komunikować się z aniołem.

4 - anioł mądrości. Obrońca uczy, że jego podopieczny jest ostrożny i wciąż daje mu szczęście. Angel może kontrolować myśli osoba przez którą daje wskazówki.

5 - anioł metalu. Pewni ludzie mają tak silnego obrońcę. Przychodzi na ratunek, gdy jego ward płacze. Daje człowiekowi długie życie.

6 - tęczowy anioł. Opiekun daje ludziom różne talenty, a także podnosi na duchu w każdej chwili. Kontakt nawiązuje się właśnie podczas okupacji kreatywności.

7 - anioł energii. Takich adwokatów należy zawsze dziękować za ich pomoc i pochwały. Porady takie anioły dają w snach.

8 - w tym przypadku obrońcą jest zmarły krewny lub osoba bliska. Jeśli je zapamiętacie, anioły zawsze będą pomocne.

9 - anioły ciepła. Tacy adwokaci często wcielają się w zwierzęta. Dają swoim podopiecznym poczucie wewnętrznej harmonii.

Jak znaleźć imię swojego anioła?

Każdy posiadacz ma swoje własne imię, które może być podobne do imienia człowieka, ale nie jest to warunek konieczny. Anioł może nosić imię "Pokój" lub "Słońce" Ułóż w wygodnej pozycji i poproś anioła, aby wypowiedział jego imię. Następnie postaraj się zrelaksować jak najwięcej, pozbywając się wszystkich myśli, a odpowiedź przyjdzie intuicyjnie, jak dowiedzieć się, ile aniołów ma opiekunów to jest pierwsze słowo, które się pojawiło i będzie właściwą odpowiedzią. Jeśli niczego nie zauważysz, poproś anioła o wyraźniejszą wskazówkę.

Ile jest tam ludzkich aniołów stróżów?

Każda osoba ma obrońcę, ale ci, którzy prowadzą prawe życie, mają więcej. Warto zauważyć, że anioły mogą opuścić ludzi. Maksymalna liczba aniołów stróżujących to 9. Istnieje kilka statystyk, według których 15% ludzi na Ziemi ma jednego anioła. Większość ludzi, mianowicie 65%, ma po trzech obrońców. Pomoc dwóch lub czterech aniołów może liczyć tylko na 10% ludzi. Ta sama liczba osób ma pięciu lub więcej asystentów.