Daugavpils - jedno z największych miast Łotwa Jego populacja wynosi 86 000 osób. W mieście znajduje się ponad 40 hoteli i hoteli. Większość z nich kupiła i zrekonstruowała dobrze znane marki hotelowe, prawdopodobnie dlatego wszyscy, którzy odwiedzili Daugavpils, zauważyli, że wszystkie hotele w mieście znacznie się od siebie różnią.

Jakie hotele są w Dyneburgu?

W Dauggavpis znajduje się ponad 40 hoteli, ceny pokoi zaczynają się od 17 $, a jedno miejsce w schronisku zaczyna się od 7 $. Najbliższy hotel do centrum miasta to Villa Ksenija . Najdroższy pokój dwuosobowy kosztuje 98 USD. Większość hoteli znajduje się w południowo-zachodniej części miasta, wśród nich są: hostel SL Home, pensjonat Biplan Guest House Alexandria , hotel Leo , HomeLike Hotel i inne.

Najbardziej popularne hotele w Daugavpils to:

  1. Park Hotel Latgol ma trzy gwiazdki. Jego główną zaletą jest restauracja na najwyższym piętrze. Panoramiczne okna pozwalają zobaczyć całe Daugavpils z góry. Park Hotel Latgola oferuje kilka rodzajów pokoi, z których każdy wyposażony jest w wygodne meble, telewizor i przestronną łazienkę. Koszt życia waha się od 40 do 225 USD za noc.
  2. Park Hotel Latgol - фасадОтель Park Hotel Latgol - ресторан
  3. Biplan Hotel . Ma również trzy gwiazdki, a koszt pokoju za dzień zaczyna się od 20 $. do 45 cu Hotel z pewnością doceni nowoczesny wystrój, a poziom usług zasługuje na uznanie. Rano goście mogą zjeść pyszne śniadanie, a jeśli zdecydujesz się na spacer po mieście bez przewodnika, wtedy w recepcji otrzymasz mapę miasta z notatkami najciekawszych miejsc i restauracji z komentarzami. Również nie można, ale ciesz się wygodny parking na dziedzińcu hotelu. Biorąc pod uwagę fakt, że Daugawpils to miasto położone w pobliżu granicy, wielu podróżnych zatrzymuje się w tym przytulnym miejscu.
  4. Отель Biplan Hotel - аппартаментыBiplan Hotel - номер люкс
  5. Duety . Hotel ma dwie gwiazdki. To miejsce przyciąga turystów przystępnymi cenami od 16 USD. do 26 cu za pokój i przytulny zielony dziedziniec z altaną, w której można spędzić wieczory. Pokoje w Duets są małe, ale mają wszystko, czego potrzebujesz.
Отель Duets - двор и фасадDuets - номер Przydatne informacje

Mimo dużej liczby hoteli i hoteli w mieście nadal zalecamy rezerwację pokoju na dwa lub trzy miesiące przed podróżą. Więc na pewno możesz zostać dokładnie tam, gdzie planowałeś. Ważne jest również, aby wybierając hotel w Daugavpils, warto zacząć od kwoty, na którą liczyłeś. Większość hoteli znajduje się w promieniu jednego kilometra od centrum, a liczba, niezależnie od liczby gwiazdek, spełnia wszystkie europejskie standardy, więc nie należy się spodziewać najgorszego - cena zawsze odpowiada jakości świadczonych usług.