Najczęściej odwiedzane miasto Izrael jest Jerozolima . Po pierwsze dlatego, że jest stolicą państwa. Po drugie, ponieważ w Jerozolimie i jego okolicach skoncentrowana jest największa liczba zabytków i starożytnych obiektów religijnych o znaczeniu światowym. W tym roku i przez cały rok płyną olbrzymie przepływy turystów z różnych krajów.

Najczęściej odwiedzane miasto Izrael jest Jerozolima . Po pierwsze dlatego, że jest stolicą państwa. Po drugie, ponieważ w Jerozolimie i jego okolicach skoncentrowana jest największa liczba zabytków i starożytnych obiektów religijnych o znaczeniu światowym. W tym roku i przez cały rok płyną olbrzymie przepływy turystów z różnych krajów.

W Izraelu odpowiednio wysoki poziom życia, a poziom cen jest znacznie wyższy niż w wielu innych krajach. Pomimo tej liczby, Jerozolima może zaoferować inny poziom hoteli dla każdego portfela i wskaźników komfortu. Turyści najczęściej wybierają hotele w Jerozolimie na starym mieście. Nie jest to zaskakujące, ponieważ stara część jest pełna starożytnych zabytków i zabytków. Również w tej części miasta można znaleźć najlepsze hotele w Jerozolimie i hotele z mniejszą liczbą gwiazdek.

Hotele w Jerozolimie 5 gwiazdek

Izrael zapewnia jeden z najlepszych na świecie poziom usług dla turystów. Dlatego hotele o największej liczbie gwiazdek są w stanie zaspokoić kaprysy najbardziej wymagających gości, goście tutaj mają wyjątkową postawę. Hotele w Jerozolimie 5 gwiazdek ma pokoje różnych kategorii i urządzone w różnych stylach. Wśród nich możesz wymienić:

 1. David Citadel Hotel jest jednym z pięciu najbardziej zarezerwowanych hoteli w mieście Jeruzalem. Okna hotelu po jednej stronie z widokiem na Stare Miasto , z wysokości pięter roztacza się piękny widok na zabytki.
 2. Отель «Цитадель Давида» (The David Citadel Hotel)
 3. Hotel "Mamilla" (Mamilla Hotel). Położony 10 minut spacerem od bramy Jafy, z panoramicznym dachem oferuje piękny widok na Stare Miasto.
 4. Отель «Мамилла» (Mamilla Hotel)
 5. Hotel Leonardo Plaza Hotel (Leonardo Plaza Hotel) - znajduje się na trzecim miejscu w pierwszej piątce najbardziej popularnych hoteli pięciogwiazdkowych. Hotel znajduje się 10 minut spacerem od Starego Miasta. Do usług turystycznych komfortowe pokoje w stylu nowoczesnym i klasycznym, otwarty basen, spa-kompleks. W hotelu znajduje się popularna w Jerozolimie włoska restauracja Primavera.
Отель «Леонардо Плаза» (Leonardo Plaza Hotel) Hotele w Jerozolimie 4 gwiazdki

Będąc w Izraelu, Jeruzalem, hotele można znaleźć na dowolnym poziomie komfortu, wyróżnia je odpowiednio wysoka obsługa, gościnność personelu i wygodne zakwaterowanie. Hotel można łatwo zarezerwować, wybierając idealną opcję zakwaterowania. Hotele czterogwiazdkowe są popularne zarówno wśród turystów, jak i hoteli pięciogwiazdkowych. Ceny w nich są niższe, a komfort pozostaje praktycznie na tym samym wysokim poziomie. Wśród popularnych opcji zakwaterowania są:

 1. Hotel Jerusalem Gold położony jest w pobliżu obiektów starej części miasta. Jest to elegancki hotel o klasycznym wystroju wnętrz.
 2. Отель «Иерусалим Голд» (Jerusalem Gold Hotel)
 3. Hotel Yehuda jest jednym z najpopularniejszych hoteli w swojej kategorii. Znajduje się na zboczach Mount Massau.
 4. Отель «Ехуда» (Hotel Yehuda)
 5. Hotel Prima Royale (Hotel Prima Royale) - znajduje się przy cichej ulicy, w połowie drogi do starej części miasta. Hotel oferuje 133 pokoje w klasycznym stylu, wyposażone w udogodnienia.
Отель «Прима Рояль» (Prima Royale Hotel)

Hotele w Jerozolimie 3 gwiazdki

Dostępne i najbardziej komfortowe hotele w Jerozolimie 3 gwiazdki przyciągają coraz więcej turystów. Do najbardziej znanych z nich należą:

 1. Hotel butikowy Agripas - znajduje się w dogodnej lokalizacji, niedaleko dużego rynku Jerozolimy oraz wielu kawiarni i restauracji.
 2. Бутик-отель «Агрипа» (Agripas Boutique Hotel)
 3. Hotel Lev Yerushalayim Hotel - składa się z apartamentów z własną kuchnią i salonem oraz apartamentów.
 4. Отель «Лев Йерушалаим» (Lev Yerushalayim Hotel)
 5. Hotel Ritz oddalony jest o 5 minut spacerem od Starego Miasta. Przestronne pokoje urządzone są w nowoczesnym stylu.
Отель «Ритц» (Ritz Hotel) Hotele w Jeruzalem 2 gwiazdki

Dla tych, którzy szukają hotelu w Jerozolima niedrogie, dwugwiazdkowe hotele stolicy będą musiały skosztować. Wiele takich hoteli, ogólnie rzecz biorąc, to małe domy wielorodzinne, prywatne hotele, w których wynajmowane są mieszkania. Jest to najbardziej popularny i wygodny rodzaj zakwaterowania na równi z hostelami. Przykład: możliwa jest następująca opcja.

Aparthotel "Avital" - to niewielki apartamentowiec z umeblowanymi przytulnymi apartamentami, które są podporządkowane turystom. Apartamenty mają wszystko, co niezbędne do życia i komfortowego wypoczynku. Hotel znajduje się w pobliżu przystanku tramwajowego, z którego można dotrzeć do zabytkowej części miasta w 3 minuty.

Апарт-отель «Авиталь»