Udowodniono: gdy dana osoba pracuje z rękami, wyłącza mózg. Wyłączamy to, oczywiście, nie dosłownie, ale stres psychiczny ulży na pewno. Dlatego hobby własnymi rękami jest szczególnie popularne wśród ludzi pracy umysłowej. Zgadzam się, aby zrobić pocztówkę własnoręcznie, jest o wiele przyjemniej niż patrzeć na serial.

CardMaking

Tłumaczenie dosłowne z angielskiego - tworzenie pocztówek. Bardzo piękne hobby i rękodzieło własnymi rękami, bo miło jest dać komuś nie tylko pocztówkę, wydrukowaną z kopią 20 tys., Ale dzieło sztuki. Aby tworzyć pocztówki, używaj papieru z innym tonem i ulgą, aplikacjami, tkaniną, guzikami, suszonymi kwiatami i wszystkim, co tylko przyszło na myśl.

Falting

Kolejnym hobby dla dziewczyn własnymi rękami jest flitowanie lub filcowanie. Wełna jest tak potulnym materiałem, że jest wykonana z niczego, obrazów, ubrań, zabawki , poduszki, akcesoria. Do wełny dodaje się elementy z jedwabiu, koralików, przędzy.

Formowanie

Formowanie z gliny polimerowej to nie tylko ciekawe hobby z własnymi rękami, ale także bardzo przydatna procedura zwiększania czułości zakończeń nerwowych palców. Glina polimerowa jest bardzo podobna do gliny, praca z nią jest tak łatwa, że ​​możesz opanować to hobby z dziećmi. Różne figurki, biżuteria kostiumowa, amulety, obrazy wykonane są z gliny.

hobby robótki zrób to sam Scrapbooking

Technologia Scrapbooking została stworzona z myślą o starannym przechowywaniu specjalnych, niezapomnianych zdjęć. Zasadniczo to hobby i hobby własnymi rękami ma na celu dekorowanie ramek i albumów fotograficznych. Aby to zrobić, użyj różnych pamiątek - biletów, kart,

kwiaty, kratki, a także elementy dekoracyjne - koraliki, wstążki, papier kolorowy, aplikacje z tkaniny itp.

Najważniejsza rzecz, która się wyróżnia hobby z pracy jest bezinteresowność. Nie możesz nic zrobić, jeśli celowo opanujesz hobby do "fabrycznego tłoczenia" pocztówek lub zabawek. Ale jeśli nauczysz się otrzymywać nieuzasadnioną przyjemność, przed wami otworzą się zupełnie inne przestrzenie.