Każdy nowy sezon ma swoje własne trendy fryzjerskie, dlatego wiele osób zadaje sobie pytanie: "Czy modne jest podkreślanie w 2015 roku?". Weź pod uwagę najbardziej odpowiednie opcje, które będą modne w nadchodzącym sezonie.

Opcje linii lotniczych 2015

Jeśli mówimy o trendach w dziedzinie modnego podkreślania 2015 roku, to warto zauważyć, że klasyczna wersja tego kolorowania już dawno minęła. Fryzjerzy dokładają wszelkich starań, aby podkreślać je tak naturalnie, jak to tylko możliwe, tak jakby same włosy przybrały niezwykły odcień po wystawieniu na działanie słońca. Dlatego zazwyczaj włosy najpierw odbarwiają się, a następnie za pomocą kilku różnych, ale blisko siebie odcieni fryzjer daje im taki sam efekt naturalności.

Odpowiednie opcje podświetlania, takie jak Kalifornia, brąz i ombre lub Balayad . Kalifornijskie - modne podkreślenie roku 2015, w którym włosy farbowane są z korzeni w kilku odcieniach koloru jasnobrązowego i jasnobrązowego, uzyskując efekt naturalnie spalonych włosów. Bronding to technika podobna do Kalifornii, ale jednocześnie nici są malowane w dwóch kolorach jednocześnie: kasztanowym i jasnoblond. Ombre - modne podkreślenia na ciemnych włosach 2015, w których odbarwiają się nie od korzeni, ale od mniej więcej połowy długości. Balayazh - rodzaj ombre, w którym włosy są odbarwione tylko w twarz.

Niezwykłe wydarzenia 2015

Modne podkreślanie włosów 2015 zawiera niezwykłe możliwości, które naprawdę mogą sprawić naprawdę odważną dziewczynę.

Pierwszą opcją jest kolorowy ombre, kiedy kolorystyka najpierw pojawia się zgodnie ze standardowym schematem, a następnie włosy otrzymują jasny i nienaturalny odcień. Na przykład końce mogą być czerwone z przejściem do różowego, fioletowo-liliowego, niebiesko-niebieskiego.

Innym rodzajem nietypowego barwienia jest smużenie. Takie zabarwienie zaczyna się od połowy długości, a mistrz tworzy wyraźną granicę między kolorowymi końcami a ciemną górną częścią włosów. Ten styl daje ostry i nienaturalny efekt, ale staje się punktem kulminacyjnym tego podejścia do malarstwa.

Wreszcie kolorowanie pikseli to kolejny trend nadchodzącego roku, w którym podkreślanie odbywa się w oddzielnej części włosów i odbywa się w postaci figury geometrycznej o wyraźnych krawędziach. Później pasmowy obszar może być dodatkowo pomalowany na jasny kolor.

podkreślając 2015 1podkreślając 2015 2podkreślając 2015 3
podkreślając 2015 4podkreślając 2015 5podkreślając 2015 6
podkreślając 2015 7podkreślając 2015 8podkreślając 2015 9