Nazywanie jedyną skuteczną metodą leczenia raka jest trudne nawet dla profesjonalistów. W każdym organizmie dolegliwość rozwija się na swój sposób: podczas gdy jeden pacjent od lat nie może nawet zgadywać o swojej diagnozie, inny wypala się z powodu guza w ciągu kilku miesięcy. W niektórych przypadkach, gdy tradycyjne metody leczenia są bezsilne, nowotwory mogą być stosowane przeciwko rakowi. Roślina ta była używana przez zwolenników medycyny alternatywnej przez bardzo długi czas. Możliwość wykorzystania go do dobrych celów została odkryta przez Hipokratesa.

Hemlock jako lek na raka

Trawa cykuta odnosi się do rodziny parasoli. Na wysokości jego pędy mogą sięgać kilku metrów. Młoda roślina jest bardzo podobna do pietruszki. Ale ważne jest, aby zrozumieć, że w przeciwieństwie do bardziej powszechnej "bliźniaczej" cykuty jest trująca. A niebezpieczne substancje dla zdrowia zawarte są w absolutnie wszystkich częściach kwiatu.

Jak wiesz, regularne przyjmowanie trucizny w niewielkich ilościach może rozwinąć w niej odporność. W przybliżeniu na tej podstawie opiera się stosowanie cykuty przeciwko rakowi. Do walki z chorobą stosuje się skąpe dawki rośliny, które w ogóle nie szkodzą ciału, ale jednocześnie negatywnie wpływają na nowotwory.

Sekret sukcesu kwiatu jest bogaty w skład przydatnych substancji. Obejmuje:

 • kemferol;
 • kwas kawowy;
 • glicerydy;
 • alkaloidy;
 • olej eteryczny koninovoe;
 • kwercetyna;
 • garbniki.

Hemlady można używać nie tylko w leczeniu raka. Leki z niej przygotowane, są inne użyteczne właściwości, z wyjątkiem przeciwnowotworowych. Wśród nich:

 • antyseptyczny;
 • środek przeciwdrgawkowy;
 • gojenie się ran;
 • immunomodulujące;
 • moczopędny ;
 • przeciwskurczowe;
 • kojący.

Dzięki temu roślina jest również używana do walki migreny osteochondroza, dna, żylaki, artretyzm, artroza i wiele innych dolegliwości.

Przygotowanie nalewki z cykuty z raka

Najbardziej skutecznym ze wszystkich możliwych leków jest nalewka z cykuty. Aby pomóc, podczas przygotowania należy ściśle przestrzegać wszystkich proporcji. Na dwóch częściach kwiatostanów i nasion rośliny pobiera się jedną część alkoholu lub wódki.

Przed zmieszaniem składników cykuta musi zostać zmielona. Niektórzy pacjenci robią to za pomocą maszynki do mielenia mięsa, co jest całkowicie błędne. Pokrój trawę nożyczkami. W przeciwnym razie zostanie uwolniona duża ilość chlorofilu, skład leku zmieni się i nie będzie tak przydatny.

Przygotuj nalewki z cykuty na raka powinno wynosić co najmniej trzy tygodnie. Powinien być przechowywany w ciemnym miejscu w temperaturze nie wyższej niż dwadzieścia stopni. Specjaliści zalecają odczekać 40 dni przed przyjęciem leku, ale w razie potrzeby rozpocząć picie leku w trzecim lub czwartym dniu.

Zastosowanie trawy szalej na raka trzustki, macicy, raka żołądka

Specjaliści zalecają, aby nie eksperymentować i natychmiast rozpocząć leczenie przez tak zwany system caratu. Ta ostatnia jest istotna w zwalczaniu łagodnych i złośliwych nowotworów:

leczenie raka szyjki macicy
 1. Lekarstwa można rozcieńczać tylko. Rankiem pierwszego dnia jedna kropla nalewki rozpuszczona w szklance wody jest pijana.
 2. Drugiego dnia dawka wzrasta do dwóch kropli, trzecia - do trzech.
 3. Powinieneś zatrzymać się na czterdziestu kroplach. Następnie kurs powtarza się w przeciwnym kierunku - ilość lekarstwa powinna zmniejszać się codziennie.

Niektóre stają się lepsze po pierwszym takim kursie. Są też pacjenci, którzy ze względu na powrót do zdrowia muszą powtarzać spożycie nalewki dwa lub trzy razy.