Wraz z nadejściem mroźnej zimy, każda fashionistka chce pozostać atrakcyjna i wyrafinowana. I jak to zrobić, jeśli musisz założyć masywne kurtki puchowe, ciężkie płaszcze lub inną obszerną zimową garderobę? Na to pytanie styliści oferują kobietom mody podkreślenie butów. W końcu Stylowe buty damskie nie tylko podkreśla piękne i smukłe nogi, ale także zapewnia chód łaski i elegancji. Najbardziej odpowiednią opcją w tym przypadku będą damskie buty na klinie. Oczywiście, pięta ma więcej przywilejów przed klinem, ale buty są na pięcie, o wiele mniej stabilne, co jest ważne w epoce lodowcowej. Ponadto niskie buty idealnie pasują do garderoby w dowolnym stylu.

Modele butów zimowych na klinie

Najbardziej popularne w tym sezonie są damskie buty zimowe na klinie z futrem. Takie buty nie tylko wyglądają stylowo, ale również doskonale utrzymują stopy w cieple i suchości. Ponadto mankiety futrzane doskonale rozpraszają uwagę, od wad nóg, jeśli takie są - cienkie nogi są pełne, a kompletny daje łaskę. Dzisiaj wybór tego stylu butów jest wystarczająco duży. Możesz kupić stylowe buty na klinie na sznurowadłach, nitach, zamkach błyskawicznych lub rzepach. Również projektanci zaproponowali wersję uniwersalną z futrem klapowym.

Ogromna popularność w tym sezonie zyskała również modele zamszowych półbutów na klinie. Tego rodzaju projektanci obuwia często nie mają stylowych dodatków w postaci wstążek, łańcuchów i pasków. W nowym sezonie bardzo modne jest noszenie półbuty z zamszu na tanklu z kontrastującym futrem. Najpopularniejszą kombinacją jest białe futro z zamszowym obuwiem w kolorze czerwonym.

Ten sezon odnosi się również do półbuty na ukrytym klinie. Wizualnie takie buty wydają się płaskie, ale wzrost jest rzeczywiście wewnątrz bagażnika. Ta opcja jest świetna dla dziewcząt o wysokim wzroście. Niemniej jednak stylowe półbuty na ukrytym klinie są bardzo popularne wśród kobiet o dowolnej wysokości i rodzaju wyglądu.

półbuty na klinie1półbuty na klin2półbuty na klinie3
półbuty na klin4półbuty na klin5półbuty na klinie
półbuty na klinie7półbuty na kliniepółbuty na klinie9