Karma dla kotów Grandorf jest holistyczna w Europie, ale sprzedawana tylko w Rosji. Zastosowane składniki i technologia produkcji pasz sprawiają, że jest to jedno z najlepszych. A opinie zadowolonych konsumentów tylko to potwierdzają.

Pasza zawiera do 70% mięsa, a stosowane są formuły o niskiej ziarnistości i bez zbóż. Szkodliwe zanieczyszczenia, takie jak barwniki i aromaty są całkowicie nieobecne, co powoduje, że Grandorf jest bliżej uznanych globalnych marek, takich jak Akana.

Skład pokarmu dla kotów Grandorf

Ze względu na stosunek białek i węglowodanów, ten pokarm nie jest gorszy od innych holistycznych najwyższego poziomu. Ogólnie rzecz biorąc, jedzenie jest zbilansowane i zawiera wszystkie składniki niezbędne do pełnego rozwoju kotów.

Grandorf nie ma takiego składnika w paszach jak kurczak, więc nie jest przeciwwskazany dla kotów z alergiami. Zamiast kurczaka w paszy zawiera mięso z indyka , królik, jagnięcina, dorsz. Zamiast owsa, kukurydzy i pszenicy, pasza zawiera ryż i ignam.

Należy zauważyć, że w paszy nie ma podrobów, mączki mięsnej ani tłuszczu zwierzęcego. Zawiera tylko świeże mięso, które jest najlepszym wskaźnikiem karmy dla kotów.

Aby poprawić trawienie i dobre funkcjonowanie jelit, pasza Grandorf zawiera warzywa, jagody i owoce, a także kompleksy bioadditives i przeciwutleniaczy. Jako środek konserwujący stosuje się witaminę C, naturalne tokoferole i rozmaryn.

Zakres pasz Grandorf

Żywność jest prezentowana w kilku odmianach i jest dostępna w różnych formach. Tak więc w linii znajdują się karmy dla kotek w ciąży i karmiących, dla dorosłych kotów i kociąt, a także dla sterylizowanych, starszych, osłabionych zwierząt, kotów podatnych na otłuszczenie.

Firma Granddorf produkuje sucha karma dla kotów mokry, to znaczy puszkowany, nie oferuje. Konserwy są dostępne tylko w linii dla szczeniąt i psów.