Alergia niezdolny do natychmiastowego ujawnienia swoich niebezpiecznych właściwości. Przejście zwierzęcia na nowe rodzaje żywności wiąże się z ryzykiem, szczególnie dla szczeniąt, których rasa jest podatna na tę chorobę. Dlatego zaleca się ostrożne podejście do wyboru produktów dla swojego zwierzaka. Firma z Belgii Grandorf była w stanie ustanowić produkcję wysokiej jakości pasz, które są idealne nawet dla psów o wrażliwym układzie trawiennym.

Skład paszy Grandorf dla psów

Cechą charakterystyczną suchej i mokrej karmy dla psów Grandorf jest najwyższej jakości produkt klasy holistycznej, która nie zawiera żadnych składników mogących wywoływać alergie. Nie znajdziesz zboża, buraki, kukurydza, kolory żywności, składniki, aby poprawić smak. Skład Grandorf nie jest soją i innymi roślinami uprawianymi z GMO, podrobami, jajami, tłuszczami z kurczaka.

Korporacja Grandorf opracowała optymalną kompozycję dla psów, w której wszystko jest zrównoważone i uwzględnione. By the way, zakłady produkcyjne znajdują się w samej Belgii, gdzie kontrola jakości jest najwyższej klasy. Oto lista produktów, które oferuje hodowcom psów.

Sucha karma:

 • "Jagnięcina z ryżem", odpowiednia dla młodych ludzi i szczeniąt;
 • "Królik ze słodkimi ziemniakami";
 • "Kaczka ze słodkimi ziemniakami";
 • "Biała ryba z ryżem";
 • "4 rodzaje mięsa z brązowym ryżem."

Wetorfy Grandorf dla psów:

 • mięso jagnięce;
 • cielęcina dla wszystkich ras;
 • mięso żywność w puszkach od jagnięciny i indyka;
 • mięso królicze dla psów;
 • kurczak z ryżem dla szczeniąt.

Główne korzystne właściwości karmy Grandorf:

 1. Wzmacnia się serce i układ naczyniowy.
 2. Odporność rośnie.
 3. Alergie są znacznie zmniejszone.
 4. Trawienie, metabolizm ulegają poprawie, problemy z masą zanikają, co zbliża się do optimum.
 5. Wełna i skóra stają się zdrowe.
 6. Narządy i masa mięśniowa są wzmocnione, poprawia się widzenie.
 7. Grandorf dla psów1
 8. Otrzymywanie produktów Grandorf redukuje patogeny, drogi moczowe powracają do normy.

Reakcje psów na karmienie Grandorf

Większość hodowców psów zauważa, że ​​zdrowie ich zwierząt domowych po przejściu na produkty Grandorfu uległo poprawie. Jest to kwestia naturalnych składników i specjalnego sposobu przetwarzania produktów, gdy większość witamin zostaje zachowana i przynosi korzyści ciału. Ponadto, granulat karmić Grandorf dla psów jest bardzo pożywny, aby nasycić organizm, aby spożywać żywność, której potrzebujesz o wiele mniej. Kolejna zaleta tego produktu - koszt produktów jest dość przystępny, na poziomie innych produktów dla zwierząt premium.