Blondynka o niebieskich oczach Ginta jest ucieleśnieniem delikatności, wzruszenia i piękna lalki. Dziś jest to jeden z najbardziej udanych modeli. Jej nazwisko nie jest często wymieniane w prasie, ale wszyscy znają ją w świecie mody.

Ginta Lapina - biografia

Ginta urodziła się 30 czerwca 1989 roku w miejscowości Aizkraukle na Łotwie. W wieku kilkunastu lat dziewczyna nawet nie pomyślała o karierze modelki. W wolnym czasie zajmowała się siatkówką i rysunkiem, marzyła o pójściu do szkoły artystycznej. Mówią, że pracownik agencji modelek DANDY zauważył Ginta na ulicy, aw 2005 roku podpisano pierwszą umowę. W tym samym roku jej twarz zdobiła okładka Teen Vogue.

Model Ginta Lapina

W 2010 roku Ginta rozbił się na podium w Paryżu, Mediolanie i Nowym Jorku. Brała udział w pokazach mody dla Dolce & Gabbana, Marc Jacobs, Chanel, Prada, Louis Vuitton, Valentino. Model został nakręcony także dla firm reklamowych MiuMiu, Spotmax, YSL.

Przy wzroście 178 cm parametry Ginta Lapina (81 - 58 - 84) są bardzo eleganckie, wygląda jak miniaturowa figurka. Waga Ginta Lapina - nieco poniżej 50 kg. Jej figura jest seksowna i urocza, zobaczysz to, jeśli spojrzysz na zdjęcia z trudnej sesji zdjęciowej dla Victoria's Secret.

Elegancki wizerunek

W życiu codziennym dziewczyna preferuje naturalny makijaż i swobodne ubranie. Model podkreśla jej szczupłą figurę z wąskimi dżinsami i krótkimi skórzanymi kurtkami, a wysokie buty na obcasie sprawiają, że jest niesamowicie wysoka. Bardzo rzadko można zobaczyć stylową stylizację i fryzury w Ginta Lapina, głównie końskie ogony wykonane poniżej lub kok.

Główne motto Ginta Lapina: "Wszystko niemożliwe jest możliwe". Słynny model wciąż marzy o swojej osobistej galerii, mamy nadzieję, że tak się budzi.

Ginta Lapina1Ginta Lapina 2Ginta Lapina 8
Ginta Lapina 4Ginta Lapina 5Ginta Lapina 6
Ginta Lapina 7Ginta Lapina 3Ginta Lapina 9