Prawdziwie magik to znany artysta i utalentowany couturier - Jambattista Valley. Maestro pochodzi z Włoch - miejsca, w którym rzemiosło zostało podniesione do rangi sztuki. W tworzeniu swoich kolekcji Giambattista Valli opiera się na wiedzy i doświadczeniu zdobytym podczas lat studiów. Ubrania typu "prêt-a-porter de luxe" przeznaczone są dla kobiet pewnych siebie, które zarabiają dobre pieniądze i docenią kreacje projektanta.

Luksus i światło w kolekcji Giambattista Valli wiosna-lato 2013

W tym roku kolekcja Giambattista Valli Wiosna-Lato 2013 została zaprezentowana podczas Paryskiego Tygodnia Mody w Paryżu, a głównym tematem tej linii ubrań był elegancki, klasyczny, lekko romantyczny styl. W kolekcji wiosna-lato są ulubione kolory projektanta - biały i czerwony, a także złoty, szary i czarny. Surowy i wyrafinowany minimalizm ucieleśniony w tzw ubrania w stylu męskim - To chude spodnie i graficzne kurtki. Dodatkowo ulubione stylizacje i sylwetki - suknia balowa, wydłużony dzwonek, ołówkowe spódnice, kombinezony, koszule, bluzki i wiele innych. Cechy kolekcji Giambattista Valli to "gra" tekstur i drogich tkanin. Mianowicie: luksusowe koronki, lekkie przeźroczyste materiały, które zdobione są kwiatowymi nadrukami i rozproszeniem "cennych" kryształów. Jambattista Valli skupił się na prostocie i elegancji formy. Każdy produkt wyróżnia kreatywna myśl, która zainspirowała projektanta do stworzenia kolekcji.

Łaska i styl Doliny Jambattisty

Ostry jedwab, w połączeniu z najdelikatniejszym przezroczystym szyfonem, tworzy modne sukienki, które mają na celu ukazanie piękna i seksualności kobiet.

Luksusowe sukienki Giambattista Valli, stworzone specjalnie dla wyrafinowanych osób, najlepiej rozróżniają godność postaci i maskują wady.

Pod koniec butów Giambattista Valli będzie doskonałym dodatkiem. Główną pasją projektanta są eleganckie czółenka, które oferuje w nowej kolekcji i nazywa to piedestałem dla pełnej wdzięku sylwetki kobiety. Lakierowane, oszałamiające linie pięty doskonale odzwierciedlają elegancję damskiej stopy.

Niewątpliwą cechą strojów Giambattista Valli z 2013 roku jest uwydatniona talia, z wyjątkiem prostych sylwetek. Miniaturowe sprzęgła, stylowe bransoletki i zawieszki stały się ważnymi akcesoriami i detalami obrazów.

Giambattista Valli 1Giambattista Valli 2Giambattista Valli 3
Giambattista Valli 4Giambattista Valli 5Giambattista Valli 6
Giambattista Valli 7Giambattista Valli 8Giambattista Valli 9