Unikalny manicure geometryczny jest bardzo istotny i popularny przez więcej niż jeden sezon. Jego konstrukcja z powodzeniem wykorzystuje geometryczne kształty o różnych rozmiarach. Obecnie jego odmiany pozwalają nam, kobietom, śmiało eksperymentować z designem paznokci, podkreślając ich indywidualność, aby zawsze były jasne i modne.

Prosta geometria

Ta opcja jest prostym manicure z geometrycznymi wzorami jest bardzo prosta w wykonaniu, ale dość niezwykła. Cały paznokieć pokryty jest głównym kolorem. Prosta geometria wykonywana jest do gustu ręcznie lub za pomocą np. Wstążek do projektowania paznokci. Figury i paski są pomalowane na czarno lub w innym kontrastowym kolorze. Musisz wiedzieć, że farba akrylowa jest mniej odporna niż lakier. Zastosowanie bardziej gęstych lakierów pozwala osiągnąć perfekcję w manicure z geometrycznym wzorem, dzięki czemu paznokcie są bardziej estetyczne i schludne.

manicure geometryczny1manicure geometryczny2manicure geometryczny3
Złożona geometria

Pomysły manicure o złożonej geometrii są bardzo różnorodne i niepowtarzalne. Dla miłośników pięknych paznokci oferowany jest na przykład oryginalny manicure geometryczny, który wykorzystuje lakiery o silnej pigmentacji, które pozwalają zakryć paznokieć w jednej warstwie. Aby ukończyć wyjątkowy projekt paznokci, z powodzeniem zastosowaliśmy różne naklejki. Luksusowo wyglądające naklejki w postaci metalowych nitów, które mają mocny szkielet kleju, a co najważniejsze po użyciu i późniejszym usunięciu nie tracą swojego koloru.

manicure geometryczny4geometryczny manicure5manicure geometryczny6

Bardzo oryginalny i niepowtarzalny geometryczny manicure z efektem craquelure .

manicure geometrycznymanicure geometryczny8manicure geometryczny9

Geometryczny wzór paznokci z efektem kociego oka wygląda luksusowo. Taki manicure z geometrią jest często używany jako jeden z wygranych i unikalnych opcji na wieczorny wygląd. Również w tej postaci są odpowiednie czarne lakiery żelowe lub żelowe o silnym zabarwieniu. Magnetyczny żelowy żel z efektem kociego oka został dodany do palety lakieru.

manicure geometryczny10manicure geometryczny11manicure geometryczny12

Manicure o geometrycznych owalnych kształtach jest dość jasne, świąteczne i eleganckie. Wykorzystuje zarówno lakiery pastelowe, jak i jasne odważne. Ten sam wzór jest stosowany w różnych kolorach. Elementy projektu wykonane są w formie owali, które są przemieszczane w różnych kierunkach. Kontur owalu z czarnym lakierem sprawia, że ​​manicure staje się bardziej żywy i wyrazisty. Ścisłe przestrzeganie symetrii figur pozwala osiągnąć harmonię i piękno w technice tego manicure.

manicure geometryczny13manicure geometryczny14manicure geometryczny15