Graduation party - impreza, której oczekuje się od samych absolwentów i ich rodziców. Wiele matek chce pamiętać o świętowaniu jako wesołym, zabawnym i pięknym wydarzeniu. Ważnym elementem tego jest wizerunek matki na balu. Z roku na rok projektanci mody prezentują duży wybór stylowych strojów dla absolwentów. Ale nie mniej istotny jest strój na przyjęciu u matki, którego model w 2016 roku powinien zostać wybrany nie tylko z uwzględnieniem życzeń osobistych, ale także zaleceń stylistów.

Suknie wieczorowe na bal maturalny 2016 dla mamy

Wybierając strój do ukończenia szkoły, pamiętaj, że nadal jesteś najsilniejszym wsparciem dla swojego dziecka. Jeśli obok dziewczyny lub chłopca jest piękna i stylowa matka, z pewnością poczują się pewni siebie i będą dumni nie tylko dla rodzica, ale także dla siebie. Jednak strój dla matki córki różni się od stroju matek. Zobaczmy, co nam proponują styliści?

Sukienka dla matki na balu . Według projektantów, obok swojego syna powinna być wytworna, elegancka i seksowna pani, której wieku nie da się określić. Dlatego styliści sugerują, aby preferować sukienki z dopasowanym krojem lub dopasowanym krojem, masywnym wyrazistym dekorem, jaskrawymi kolorami.

sukienka na bal dla mamy 20161sukienka na bal maturalny 20162sukienka na bal maturalny 20163

Sukienka dla mamy na balu . Matki dziewcząt są bardziej ograniczone w wyborze stroju. Pamiętaj, że Twoim zadaniem jest być pięknym tłem dla dziecka i nie konkurować z córką. Dlatego najlepszym wyborem będzie sukienka o spokojnych kolorach, bez masywnego wystroju, o umiarkowanej długości. Jeśli preferujesz nasycone kolory, lepiej jest wybrać surowy garnitur i spódnicę.

sukienka na bal dla mamy 20164sukienka na bal dla mamy 20165sukienka na bal maturalny 20166

Ubierz się na bal dla pełnych matek . Dla właścicieli wspaniałej postaci są dwa sposoby: "nie upaść twarzą w ziemię". Twój strój powinien być wybrany z wyraźnymi elementami seksualnymi - głębokim nacięciem, cięciem dodatkowym - które odciągnie widoki od niepotrzebnej okrągłości lub modelem, który ukrywa wady. W tym ostatnim przypadku projektanci oferują piękne asymetryczne sukienki na bal dla mamy.

sukienka na bal matur 20167sukienka na bal maturalny 20168sukienka na bal maturalny 20169