Wybierając sukienkę na studniówkę dla swojego potomstwa, powinieneś także wybrać garderobę i matkę. Ten projektanci nie tracą z oczu każdego roku. I tak jak w poprzednich sezonach, w 2015 roku zaprezentowano nowe, aktualne kolekcje sukien dla matek matek.

Piękne sukienki dla mam na bal maturalny 2015

Przed wyborem odpowiedniego modelu dla siebie, styliści radzą modnym rodzicom, aby jasno nauczyli się zasady: nie tworzyć dla siebie promieniujących obrazów królowej, księżniczki i innych. Nawet nie próbuj nieświadomie odróżnić się jaśniej niż absolwenci. Mimo to, są to ich wakacje.

W 2015 roku projektanci oferują modele sukienek do ukończenia szkoły dla matek, które podkreślają szczerą radość, błogosławieństwo rodzicielskie przez resztę życia, a jednocześnie prezentują swojego właściciela wytwornego i eleganckiego.

Dopasowana sylwetka . Najbardziej popularnym stylem na bal maturalny w 2015 roku była sukienka z płaszcza. Nie dziw się - model biurowy, według projektantów, najbardziej trafny. Ten styl łączy w sobie wszystkie cechy, które powinny być obecne w wizerunku rodzica - powściągliwość, surowość, elegancję. Aby jednak nie wyglądać jak niewrażliwa lalka biznesowa, projektanci udekorowali takie modele na kwiatowe i jasne drukuje , ozdobione latarką na rękaw i uzupełnione o akcesoria.

sukienka na bal matur 2015 1sukienka na bal maturalny 2015 2sukienka na bal maturalny 2015 3

Asymetryczny dół . Ci, którzy wierzą, że sukienka dla matki po ukończeniu jej syna lub córki powinna być wieczorowa lub dopasować styl do wyjścia, projektanci sugerują w 2015 roku wybrać wyrafinowane modele z asymetryczną spódnicą. Długi pociąg, rozpraszający brzeg, wysoki dekolt - doskonała opcja dla rodzica. Ale w tym przypadku zminimalizuj akcesoria.

sukienka na bal maturalny 2015 4sukienka na bal maturalny 2015 5sukienka na bal maturalny 2015 6

Otwórz z powrotem . Dla matek, które preferują proste, bezpretensjonalne obrazy, projektanci zaprezentowali piękne sukienki 2015 na balu z otwartym tyłem. Z jednej strony takie modele nie różnią się ekstrawagancją, ale z drugiej strony, odkryta część ciała dodaje oryginalności.

sukienka na bal dla mamy 2015 7sukienka na bal maturalny 2015 8sukienka na bal maturalny 2015 9