Nie jest tajemnicą, że kule zawsze kojarzą się z wakacjami i radością. Girlanda z kulkami własnymi rękami to świetny sposób na zadowolenie dziecka w dniu jego urodzin lub innego ważnego dnia. Jeśli kiedykolwiek wydmuchałeś piłkę, z pewnością będziesz w stanie zrobić oryginalną dekorację na ważne wydarzenie.

Jak zrobić girlandę z kulkami?

Oferujemy instrukcje krok po kroku dotyczące tworzenia takiej dekoracji domu. Pierwszą rzeczą, którą musisz kupić piłki. Najlepsze do tkania wianków piłek pasujących do lateksu. Są sprzedawane w pakietach i są niedrogie.

  1. Aby proces był szybszy, lepiej napompuj wszystkie piłki naraz.
  2. wianek na piłkę 1girlanda kulek 1.1
  3. W tej klasie mistrzów autor sugeruje wykonanie girlandy z kulkami w dwóch kolorach. Aby połączyć pary w pary, po prostu połącz je ogonem.
  4. kulkowa girlanda 2
  5. Wykonanie girlandy z kulek rozpoczyna się od przymocowania żyłki między dwoma stałymi przedmiotami.
  6. kulkowa girlanda 3
  7. Teraz zaczynamy powoli przekręcać element dookoła żyłki. Należy to zrobić bardzo ostrożnie, aby żyłka nie pocięła kulek lub nie uszkodziła palców.
  8. wianek na piłkę 4
  9. Rezultatem jest taki kęs w postaci rumianku. Dalej, w podobny sposób zaczynamy naprawiać pozostałe spacje. Stopniowo zaczynamy budować naszą girlandę. Aby uzyskać skręconą girlandę z kulkami, każda następna "stokrotka" musi być przymocowana zgodnie ze schematem: każda następna piłka musi znajdować się pomiędzy dwoma poprzednimi i zawsze powinna mieć jeden kolor.
  10. girlanda z kulką 5girlanda z kulkami 5,1girlanda z kulkami 5,2

Garland balonów własnymi rękami: przydatne wskazówki

Na podstawie takiej klasy krok po kroku można wykonać kilka różnych opcji projektowych. Możesz użyć tylko "dwójki" (dwie kulki połączone ze sobą), a następnie masz czworokątny kształt i dwa podłużne paski. Jeśli użyjesz "trójki", możesz stworzyć wzór spiralny, przesuwając kulki względem siebie. Jeśli użyjesz tylko trzech kolorów półfabrykatów, otrzymasz girlandę trójbarwną wykonaną z kulek. Wygląda bardzo efektownie, łącząc półfabrykaty o różnych rozmiarach, mogą być różne kolory i kształty, co pozwala stworzyć coś wyjątkowego.

Garland of Balloons 6

Instalacja girlandy z kulek zależy przede wszystkim od długości i warunków zewnętrznych. Jeśli struna odczuje silne obciążenia (ciężar gotowej struktury i różne czynniki zewnętrzne), powinien być wystarczająco silny. Z reguły stosuje się linię o średnicy około 1 mm. Pamiętaj i fakt, że pod ciężarem konstrukcji żyłki może się rozciągnąć, a to doprowadzi do rozprzestrzenienia i zniekształcenia wzoru. Jeśli tworzysz dodatkowe punkty mocowania, wiązanie powinno być wykonane tylko na linii, ale nie na kulkach.

Na jednym metrze żyłki można zmieścić odpowiednio 16, 28 lub 40 kulek o długości odpowiednio 30 cm, 25 cm i 10 cm. Do produkcji dużej girlandy kulek około trzech metrów potrzeba będzie 150 kulek.

Jeśli dopiero zaczynasz opanowywać aerodynamikę, spróbuj zrobić płaską girlandę z kulkami. Aby to zrobić, musisz zrobić znajomy pusty w postaci rumianku. Następnie przymocuj kolejną mniejszą kulkę do środka. Dostajesz coś takiego jak kwiat ze środkiem. Tworzenie girlandy z kulkami nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Taka konstrukcja w domu może trwać do trzech tygodni. Na ulicy nie więcej niż trzy dni. Jeśli chcesz zrobić dekorację pokoju, lepiej wziąć kulki o wielkości 25 i 10 centymetrów. Nigdy nie przywiązuj do siebie przedmiotu bardzo mocno, w przeciwnym razie twoja girlanda zacznie się wygiąć. Aby rysunek się nie przesuwał, lepiej jest ustalić ekstremalne połączenie kilkoma zwojami żyłki. Jeśli wypełniacz jest powietrzem, wówczas można układać warstwy jeden na drugim w pionie, a podczas pracy z helem trzeba będzie ustalić żyłkę między dwoma stałymi prądami i zamocować przedmiot w poziomie.