Zwykle organizatorzy imprez rozrywkowych szukają programu dla sparowanych i uniwersalnych zawodów. Ale często mężczyźni długo zwlekają z dymem, rozpraszając się przez dyskusję o polityce lub piłce nożnej, zmuszając dziewczyny do nudy w sali. Może są konkursy komiksowe tylko dla kobiet, gdzie wsparcie silniejszego seksu nie jest potrzebne? Ponadto istnieją imprezy panieńskie, w ramach których małżonkowie i inni dżentelmeni nie mogą zasadniczo. Dajemy mały wybór zabawnych konkursów, w których główną rolę odgrywają panie.

Ciekawe konkursy dla kobiet

  1. Księżniczka na ziarnku grochu
  2. Trzeba przygotować trzy krzesła. Umieszczamy 3 okrągłe karmelki na pierwszym, -2 na drugim i 4 na trzecim, jednak liczbę pozycji można zmienić, chociaż ich liczba nie powinna przekraczać małej rozsądnej liczby. Zamiast karmelków można używać dużych przyciski . Następnie przykrywamy krzesła opakowaniami nieprzezroczystego polietylenu i wpuszczamy uczestników. Przenosząc łup do muzyki, kobiety powinny określić liczbę "grochu".

  3. Ubieramy dziecko do szkoły
  4. Zabawne konkursy na rocznicę kobiety są często w przebraniu. Do roli dziecka, zaproś dziewczyny z zawodników, rozebrany do strój kąpielowy . Następnie uczestnicy powinni umieścić "dziecko" na chwilę w komiksowym stroju, ale używaj tylko jednej ręki. Zwycięzcą jest matka, która ma czas, aby lepiej ubrać swoją podopieczną "córkę".

    To dobry konkurs dla całej firmy kobiet. Gospodarz bierze w każdej ręce trzy różne kolorowe wstążki, których końce są rozdzielane pomiędzy trzech uczestników. Następnie, na polecenie dziewczyny próbują warknąć warkocz. Żart jest taki, że nie wolno im go wypuścić z rąk lub przekazać sąsiadowi. Dlatego zawodnicy będą musieli przechodzić obok siebie lub czołgać się pod nim, aby ukończyć zadanie. Fajne konkursy dla kobiet 1 Jeśli chcesz, stwórz dwie drużyny, organizując zawody na jakiś czas.

  5. Czysta kobieca intuicja
  6. Ta fajna konkurencja dla kobiet może być prowadzona przy udziale mężczyzn, wtedy będzie ciekawiej, chociaż każda dobra dziewczyna jest odpowiednia jako partner. Po pierwsze, uczestnik musi dokładnie zapamiętać twarze swoich sąsiadów, a następnie zostaje zabrana. Następnie wybierz jednego "męczennika", usuwając resztę ekranu. Ciało ludzkie pokryte jest grubą zasłoną, a na głowie umieszczona jest maska ​​gazowa. Patrząc tylko w oczy, nasza dama musi odgadnąć nazwisko zakładnika.