Żadna stylizacja nie daje tyle kobiecości i romansu, co letnia sukienka z kwiatowym wzorem. Rzeczywiście, jak powiedział jeden z filozofów: "Kobieta jest kwiatem, a człowiek ogrodnikiem. Ogrodnik rośnie i dba o kwiat. Kwiat z kolei dziękuje mu, obdarzając go swoim pięknem i czułością ".

W nadchodzącym sezonie letnim wśród projektantów mody prawdopodobnie pojawiają się zwolennicy takiej filozofii, ponieważ sukienki z kwiecistej tkaniny są hitem.

Zastanówmy się nad kolorami. Przedstawione kwiaty mogą być zarówno naturalne, jak i bajeczne lub abstrakcyjne. Szczegółowość zdjęcia powinny być duże, małe kwiaty - nie tak istotne. Szyfonowa sukienka z kwiatowy nadruk . Bardzo interesujące i nietypowe wydaje się być sukienką szyfonową z nałożonymi detalami w postaci świeżych kwiatów. Jeśli przez przezroczysty szyfon widać kolorowe majtki - nie bądź zaskoczony, to także hit sezonu. Dotyczy to zwłaszcza plaży i relaksu nad morzem.

Popularne kwiaty na drukach - mak, róża, rumianek. Ponadto będą wyglądać świetnie w agregacie, tworząc poczucie ciepła nadchodzącego lata. Wydruki fotograficzne również nie straciły na aktualności - obraz na sukience kwitnącego wiosennego ogrodu lub krajobrazu.

Jak wybrać styl?

Modne sukienki z kwiatowym nadrukiem na lato to:

  1. Ubierz się na podłogę. Nawiasem mówiąc, bardzo nietypowe połączenie, ale w nadchodzącym sezonie jest bardzo ważne.
  2. Ubierz się w stylu z lat 50-60. Ta zaakcentowana talia, dopasowany gorset i długość tuż nad kolanem.
  3. Sukienka Peplum. Będzie to odpowiednie dla dowolnej kombinacji kolorów i wydruków o jasnych kolorach.

Należy zauważyć, że szczególnie stylowo kolorowe sukienki będą wyglądać w połączeniu z tymi samymi butami i sandałami, a także kolorowym etui na telefon komórkowy. Torebka może być monofoniczna.

Kolejny mały detal: w tym sezonie możesz nosić pas jednolitego koloru na sukience z kwiatami.

sukienki kwiatowe 1sukienki kwiatowe 2sukienki kwiatowe 3
sukienki kwiatowe 4sukienki kwiatowe 5sukienki kwiatowe 6
sukienki kwiatowe 7sukienki kwiatowe 8sukienki kwiatowe 9