kobiece plemniki Naukowcy i fizjolodzy mówią, że kiedy kobieta osiąga orgazm, "kobiece plemniki" są uwalniane z jej genitaliów. Pod tą definicją rozumie się zwykle niewielką objętość cieczy, nie więcej niż 60 ml, która ma lekko białawy odcień. Spróbujmy zrozumieć i wyjaśnić, co zawiera się w składzie żeńskiej nasienia i jak się go nazywa.

Czym jest "ejakulat" u kobiet?

Zgodnie z fizjologicznymi cechami struktury kobiecego układu rozrodczego, uwolnienie określonej cieczy pod koniec stosunku płciowego nie jest przewidziane prawami natury. Jednak część płci pięknej odnotowała pojawienie się takich wydzielin, co skłoniło naukowców do zastanowienia się nad zawartością tej bardzo kobiecej nasienia.

Po badaniu mikroskopowym próbki o podobnej izolacji, eksperci stwierdzili, że jej pojawienie się może być spowodowane obecnością kilku czynników naraz. Dlatego obecnie wysuwa się kilka hipotez dotyczących pochodzenia żeńskich plemników.

Jeśli jednak mówimy konkretnie o tym, jak wygląda kobieta, to z reguły jest to jasno-biała ciecz, lekko mętna, w której wykrywane są ślady obecności moczu. W tym samym czasie zapach jest praktycznie nieobecny lub słabo wyrażony. Nie ma oddzielnej nazwy dla tego rodzaju absolutorium.

Jakie jest pochodzenie żeńskich plemników?

Specjaliści, którzy badają to zjawisko twierdzą, że prawdopodobieństwo kobiecy wytrysk ponieważ płeć piękna osiąga 95%. Jednak w praktyce można było ustalić, że tylko około 6% kobiet może wytryskać, tj. wydalać płyn pod koniec stosunku płciowego, podobnie jak w przypadku nasienia męskiego. Należy również pamiętać, że po wydaleniu niewielkiej ilości płynu może on nie zostać wypuszczony na zewnątrz, ale do pęcherza moczowego, skąd płynie z moczem. Jeśli chodzi o teorię pochodzenia tego zjawiska bezpośrednio, naukowcy nie mogą dojść do porozumienia w sprawie jednej opinii.

Większość lekarzy w tej kwestii zgadza się z założeniem, że każdy rodzaj płynu emitowanego podczas orgazmu kobiecego jest związany głównie z nietrzymaniem moczu. Inni przedstawiciele medycyny twierdzą, że płyn ten różni się swoimi właściwościami od tego, który uwalniany jest podczas stosunku płciowego (smarowanie) i dróg moczowych.

Biorąc pod uwagę te różnice, w chwili obecnej istnieją 4 główne teorie, które wyjaśniają pochodzenie żeńskich plemników:

  1. Płyn ten, niczym więcej niż moczem, i jego uwolnieniem (rozładowaniem) - konsekwencją nietrzymania moczu.
  2. Kobiece plemniki są rodzajem smar który jest produkowany w dużych ilościach przez gruczoły pochwowe.
  3. Jest to rodzaj substratu wytwarzanego przez gruczoły okołoustne i cewki moczowej.
  4. Kobiecy ejakulat jest nie tylko wytworem gruczołów płciowych, ale mieszaniną sekretów wytwarzanych przez liczne gruczoły narządów rozrodczych.

jak wygląda kobieca sperma Jak widać, te założenia wzajemnie się wykluczają. Jednak nawet przez proste logiczne odbicia można założyć, że samica "ejakulat" jest daleki od moczu lub smaru, ale odrębny sekret.

Faktem jest, że takie wydzielanie nie przypomina moczu w kolorze lub zapachu. Ponadto ich konsystencja jest znacznie grubsza. Jednocześnie naukowcy odkryli, że może on zmieniać się z czasem.

Mówiąc o przydatności żeńskich plemników, należy zauważyć, że ten rodzaj płynu jest rodzajem konsekwencji kobiety osiągającej orgazm seksualny i nie ma żadnej praktycznej wartości.